- Показаны все комментарии. Показать только
- позитивные,
- нейтральные,
- негативные.
- Сортировать по дате.
-
як?тож ти весь день в онлайні!0Богдан: з 3 до 7 не був)#Написал аноним
-
чого не гуляєш?0Богдан: гуляв содня!#Написал аноним
-
І на кого ж?0Богдан: час покаже!#Написал аноним
-
І на кого ти чекаєш???(статус...)0Богдан: є на кого!#Написал аноним
-
Люблю тебе*..котя*0Богдан: ?#Написал аноним
-
А тобі справді 15 років?0Богдан: да!вчора було!#Написал аноним
-
момент,коли тобі було соромно?0Богдан: непомню такіх!#Написал аноним
-
на всі питання відповідаєш?0Богдан: не!#Написал аноним
-
я тебе люблю!!0Богдан: круто!#Написал аноним
-
Маєш догадатись хто!0Богдан: НАПИШИ В лс!!!!!!#Написал аноним
-
хтось подобається?0#Написал аноним
-
логіка відсутня!!!!!!!!0Богдан: :d#Написал аноним
-
нафіга видаляти..............і потім добавляти? де логіка?0Богдан: Логіка є!#Написал аноним
-
щ послугувало причиною?0Богдан: Неважливо!#Написал аноним
-
ну і нафіга ти це зробив?0Богдан: статус!#Написал аноним
-
Добав мене у друзі...)))*0Богдан: мене це кого?#Написал аноним
-
А ти можєш зараз добавити три дівчини,які за останні 3 дні запали тобі в дюшу!0Богдан: кому треба самі добавляться....незнаю про кого ти!#Написал аноним
-
скільки тобі років?0Богдан: 17#Написал аноним
-
чого це?я мабуть знаю хто тобі подобається!0Богдан: і хто ж?ахах#Написал аноним
-
НУ я да.....а ТИ?0Богдан: Сікрет!#Написал аноним
-
Ти маєш дівчину????0Богдан: А ти хлопця?#Написал аноним
-
Ти хороший!0Богдан: )*#Написал аноним
-
Хах..а я думала мене не видалиш!ну ну..я тобі це ще пригадаю.0Богдан: Видаляв всіх!#Написал аноним
-
багато дівчат мав?0Богдан: ^_^#Написал аноним
-
тобі подобаються старші чи менші дівчата!*?0Богдан: Любві все возврасти покорни!:)#Написал аноним
-
Надобранічч)0#Написал аноним
-
чьо не спиш?0Богдан: Твоэ надобран1ч жду!#Написал аноним
-
як ти любиш відпочивати?0#Написал аноним
-
у тебе бувають такі моменти що ти жалієш про тебе що зробив?0Богдан: так#Написал аноним
-
в тебе так багато дівчат гарних ВК можеш вибрати одну найгарнішу,з якею приємно спілкуватись,за якою сумуєш,з якею хотів бе мутити?0#Написал аноним
Новых комментариев: 0
