- Показаны все комментарии. Показать только
- позитивные,
- нейтральные,
- негативные.
- Сортировать по рейтингу.
-
напиши 5 перших друзів в вк?!0Богдан: кожен раз обновлюються...(#Написал аноним
-
а вдрух я не приємна тобі людина.......не схочеш зі мною гуляти....0#Написал аноним
-
Віриш в любов з першого погляду?0Богдан: можливо!#Написал аноним
-
Все життя за компом проведеш......сумно,......виходь гуляти...)0Богдан: пашлііііііі))))))))))#Написал аноним
-
З компом то сумно(0Богдан: норма!#Написал аноним
-
ТИ ДЕ?:):):)0Богдан: На планеті Земля!#Написал аноним
-
Ти маєш якесь хоббі?0Богдан: все по трошкі!#Написал аноним
-
Як провів 8 березня?0Богдан: З компом!#Написал аноним
-
якого кольору в тебе очі?0Богдан: Хамелеон!#Написал аноним
-
в тебе є дівчина?)0#Написал аноним
-
спииииииии....тепер це я написала)0Богдан: СпЛю!#Написал аноним
-
є рідні брат сестра?0Богдан: ні!#Написал аноним
-
тобі дійсно написати в вк?? шоб ти заснув)+1Богдан: так!#Написал аноним
-
надобраніч.....солодких снів...всьо спи)))+1Богдан: угу!#Написал аноним
-
неа.............(0Богдан: ясн!#Написал аноним
-
надобраніч))))+1Богдан: Вконтакті!#Написал аноним
-
ти чьо не спиш????0Богдан: Жду твого надобраніч ВК!хах#Написал аноним
-
а ти красивий)+1#Написал аноним
-
є погані звички?0Богдан: ні!#Написал аноним
-
чим любиш займатись в вільний час?0Богдан: як коли!#Написал аноним
-
в,яку ти школу ходиш?0Богдан: 22#Написал аноним
-
а ти футболист??0Богдан: не!граю коли є з ким і коли час є!#Написал аноним
-
хах) ясненько*)+2Богдан: угу!#Написал аноним
-
а ти 10 клас?0Богдан: так!#Написал аноним
-
тоже неплохо...кстате прекрасное фото))))+1Богдан: спасибо.жаль твое не могу увидить)думаю не хуже!#Написал аноним
-
привет...как дела?0Богдан: привіт.норм а у тя?#Написал аноним
Новых комментариев: 0
