Новых комментариев: 0
  1. +1
    Ти сука пішла нахуй!! Він мій був, є і буде!! А тебе ми на весілля покличемо! Якщо будеш хороша!
    Игорь: Гарно сказано)))
    #
    Написал аноним
  2. +1
    Ти класний!:))
    Игорь: Дякую))))
    #
    Написал аноним
  3. +1
    гарний....
    Игорь: дякую
    #
    Написал аноним
  4. +1
    ти з Лідою зустрічаєшся?
    Игорь: А яка різниця?
    #
    Написал аноним
  5. 0
    Ти дуже дуже хороша людина:))
    Игорь: Ммм...навіть так? Дякую)))
    #
    Написал аноним
  6. 0
    На что мы тратим жизнь?
    На мелочные ссоры,
    На глупые слова, пустые
    разговоры,
    На суету обид, на злобу - вновь
    и вновь.
    На что мы тратим жизнь...
    А надо б на любовь...

    РОЗУМІЄШ?
    Игорь: Я то розумію.....
    #
    Написала Lidaa
  7. 0
    Нах вона тобі?
    Игорь: Вгадай...
    #
    Написал аноним
  8. 0
    нам РАСТІШКА допоможе))) ги ги ги.
    Игорь: Палюбом))))
    #
    Написал аноним
  9. 0
    Ви тут завжди..... Ростіть дітвора)
    Игорь: Ой, ну звісно)))
    #
    Написал аноним
  10. 0
    Діти і крапка))
    Игорь: Хто? Де? Коли?
    #
    Написал аноним
  11. 0
    Яке найромантичніше місце в Рожищах?
    Игорь: Навіть не знаю, що відповісти! Мабуть такого немає!
    #
    Написал аноним
  12. 0
    Ти романтик?
    Игорь: Навряд, але інколи буває
    #
    Написал аноним
  13. 0
    а ти чьо влізла? я з ним говорю!
    Игорь: Воу, ти палєгчє зі словами!!! Фільтруй базар!!!
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Игорь Ваврынчук
  3. По рейтингу
По рейтингу