- Показаны все комментарии. Показать только
- позитивные,
- нейтральные,
- негативные.
- Сортировать по дате.
-
Класна, позитивна...) але інколи їй щось зробиться і вона починає біситись)!0Vlasta: Буває)#Написал аноним
-
хороша,мила,деколи дивна,але зато розумна)0Vlasta: )))#Написал аноним
-
Енергійна,весела,життєрадісна,люблючя дівчина..0Vlasta: )))#Написал аноним
-
нармальная девчонка)0Vlasta: )))#Написал аноним
-
нормальна девка0Vlasta: )))#Написал аноним
-
Класна життэрадисна весела смишна крута0Vlasta: )))#Написал аноним
-
Гарненька,хороша.0Vlasta: ))#Написал аноним
-
Хороша, маленька, трішки дурненька,весела)0Vlasta: )))#Написал аноним
Новых комментариев: 0
