У кого з твоїх друзів,знайомих1) самі гарні очі 2)схильності до алкоголізму 3)сильний характер 4)плоский гумор 5)розум,як у Энштейна 6)класний стиль одягу 7)шикарна фігура 8)модельна зовнішність 9) Спокійний характер 10)впертий 11)симпатичний(на) 12)щирий(ра)
трішки тебе знаю)
Як на мене ти добра й хороша людина.не стервочка цінуєш те що маєш але іноді забуваєш про те що ці речі для тебе ціннні.як друг...я думаю ти дуже ціниш своїх друзів, але деякі можуть зробити тобі боляче.а ще ти не покажиш себе зі слабкої сторони не тому що ти сильна а тому що маєш певні принципи чи що...
Звідси хоча б щось правильне?бо я імпровізувала)хіх
Kortni: я ціную дуже своїх друзів,і тих хто до мене ставиться добре,не робить вигляд,а справді добре ставиться.
щодо боляче,не скажу що мені робили боляче,а просто із вчинків тих людей було обідно.
щодо принципів - це правда.
так я слабка,але в мене є певні принципи та гордість не показувати свою слабкість.
чесно дууже мало людей розуміють мене і це не моя сім*я,а напевно взагалі немає нікого хто знає що я за людина.
дуже рада і щаслива що дружу з такою людиною як ти!*
сумую коли ти не вдома....(.....приїжай скоріше......*
твоя гАня)))*
нашу вулицю зас***анку...ахахах...)_
:**
сумуєм за тобою і чекаємо..вул Грушевська 29,35..ахахах...)*
как тебе?
красотка!
твої баби*
і Ганьо сестро..)
люблю вас баби)*
дууууже приємно)
но я не с тех людей кто склонны так считать )
о_О"
хоча можливо мене ще хтось окрім мами вважає теж янголом
Як на мене ти добра й хороша людина.не стервочка цінуєш те що маєш але іноді забуваєш про те що ці речі для тебе ціннні.як друг...я думаю ти дуже ціниш своїх друзів, але деякі можуть зробити тобі боляче.а ще ти не покажиш себе зі слабкої сторони не тому що ти сильна а тому що маєш певні принципи чи що...
Звідси хоча б щось правильне?бо я імпровізувала)хіх
щодо боляче,не скажу що мені робили боляче,а просто із вчинків тих людей було обідно.
щодо принципів - це правда.
так я слабка,але в мене є певні принципи та гордість не показувати свою слабкість.
чесно дууже мало людей розуміють мене і це не моя сім*я,а напевно взагалі немає нікого хто знає що я за людина.
и горжусь что с западной Украины;)
ничего особенного
совет,всегда длинные волосы - красиво,а ухоженные и чистые - в двойне красиво:)