Починаючи від сьогонічної пори, в нас залишається лише дванадцять днів до першого вересня. Ми всі прекрасно знаємо, що нам слід чекати у цей день: убитої морально і фізично школоти, вбуханих випускників, роздутих вчителів з величезними черепаховими окулярами... Але, стривайте, ми ж закінчили школу; чому би нам не спробувати себе у чомусь поскладнішому? Наприклад, якийсь університет, чи академія?
Ну, що ж, розпочинаємо.
- Здати вдало ЗНО- тут в нас стоїть "галочка". Проблем ніяких не було,- не особливо хочеться розпушувати гриву, але правда,- і навіть встиг поміж іншим розпочати вивчати німецьку мову.
- Зареєструватися в єдиній базі абітурієнтів- є "галочка". База, як Я зрозумів, являлася маленьким сервером, який працював аж до сплаву заліза на всю країну. Туди практично не можливо було зайти.
- Подати заяви- є "галочка". Дуже велика проблема, коли толком не знаєш, де знаходяться ті й інші університети&академії.
- Глянути на свої рейтинги в обраних закладах- є "галочка"... Ось тут і біда.
Після четвертого пунку стало зрозумілим одне - ти ніколи не зможеш поступити у ВНЗ без проблем, навіть якщо ти матимеш дуже високі рейтингові бали (197, як в моєму випадку), коли заяву кидає якесь пільгове чмо з балами 100-125 і забирає всі державні місця- в дупу МОУ. Всі ці "багатодітники", "мутанти ЧАЕС", інваліди матимуть гарантії безоплатного навчання попри нульову успішність і знання в цілому: пропустимо на роботу слюсара на посаду ядерного фізика з тої причини, що у нього є пільга, а натомість залишемо справжнього вченого підмітати подвір'я- вищий степінь тупизмату.
Посидівши так декілька днів, наслухавшись секретарів з промовами "проходите на платну форму", Я вирішив спробувати себе в тому закладі, який би взагалі не мав ніякого відношення до Міністерства Освіти України. Порився декілька хвилин в інтернеті- і ось тут же гарний варіант- IT Step. За легендою сайту, відкрилася ще одна філія в моїй області, тому такий поворот мені якраз підійшов. Цей філіал являє собою ком'ютерну академію з цільовим напрямком на ринок. Приїхавши на місце, стало зрозумілим, що вони не розкидаються по дрібницях: навчання проводиться в невеличкому орендованому поверсі, але ремонт й інтер'єр дуже вразили; виділили кусок стіни на презентацію робіт студентів-дизайнерів; недалеко від приймальні висить дошка оголошень про прийом на роботу, - мене це на місці порвало,- а з-заду, на протилежній стіні, красувалися сертефікати міжнародного зразка від Microsoft, Cisco, Adobe і ще декілька.
Пізніше секретарі розповіли багато деталей про ІТ Step, а самі цікаві Я запишу знизу:
- Навчання тривалістю в 2,5 роки - чому так мало? Бо відкинуто другосортну інформацію плану філософії, релігієзнавства, психології, древньої історії... Залишили тільки те, що є реально потрібним по вибраній спеціалізації.
- "10% теорії і 90% практики"- це мені по душі. Поспілкувавшись з викладачами на семінарах, Я встиг зацінити їхні методи та матеріальне оснащення. Ком'ютери всі стоять із жирними показниками продуктивності, неначе зібрані для ґеймерських змагань: 8Gb RAM, Nvidia GF GTX 970, Core i-7 6-th generation- все як лікар прописав. Але, окрім того, потрібно мати еквівалентний комп'ютер, щоб виконувати домашні завдання, тому доволеся похуднути, аби докупити оперативної пам'яті.
- Навчання проходить від понеділка до четверга- якщо випадає стільки вихідних, то домашньої роботи буде не менше.
- Можливість працювати в режимі Free Line протягом навчання - угу, тут також є така штука.
- Допомога академії при працевлаштуванні за кордоном і в Батьківщині- ну, таких почестей навіть не робить Могилянська академія.
- Нема потреби у ЗНО- це вже саме собою, коли нема з'язку з МОУ. В академії навчаються студенти віком від 17 до 55 років, тому актуальність ЗНО відпадає; відсилаючись до першого пунтку, там же не буде другосортної інформації. Все, що потрібно для прийому, лиш пройти тести на "дружбу" з ПК. У моєму випадку, Я ще здавав знання англійської мови, за що й отримав гарну привілею у вигляді знижки на навчання. Ах, точно, академія приватна, тому гроші доведеться вивалювати, але це того коштує.
- Міжнародні змагання і конференції- тут не потрібен опис.
Якось так воно і є. Якщо комусь спаде на думку змінити свій орієнтир в сторону ІТ, то завжди може зайти в Google і почитати детальніше.

___ /Мимими/
Так просвятил, што я уж и ни знаю, пид якой пенёк заховаытся=))
Беги, Miles, беги!!!. /Мимими/
Ааа, вот оно чё)) ну так бы сразу, "уйкрай-и-нна це эвропа)) Делов-то, (_|_) , а Ми грешным делом подумала , что ты о чём-то поговорить намеревалси. оу, хех ((( /Мимими/
я кроме некты ни в одной соц сети не зареган.
но ради тебя я приду в фейсбу.
попутал ты.
скажи мне мил человек что такое интернет ? для детей ?............
)
ну ладно.
как нить я тя на вещу )
секты, мракобесы, и хуесосы....
вот я и есть щит всякой хуетени буквеной...
по рассуждай со мной ? можешь ?
герой )
чего герой ? не зависимости ? от кого ? )
ты - зависим..........постоянно...от меня интернета власти и дегенератов тебя окружающих )
в том и дело, чтоб блять не сплетничать, ни разводить хуету в буквах
где гогда и для чего ты хочешь со мной встретится ?
в львове ? мне в москве ни куёво.
где ? когда ? на телефоне иль ты мне лицо своё окроешь каков ты ? )
мне смешно....ребёнок блять.......
Так бывает, в Раисе всё возможно. У меня? Есть, химический факультет я закончил. И понял, что химики не нужны.
на мове размовляти- як в то ж трэба така, це можливо, то воля така авторска )), але в цём мисти не зразумели, шо це ты сказав: несе Галю воду?
Пост супротив коштування? але аттестат подстаканный ? /Мимими/
I couldn't make out of it, though I've caught the ghost off. The thing is that what I live in West UK, where no one have heard about Russian lang' clearly, except TV's show. So it's some problematic for me to read&write in Russian. Instead, everyone DO know Poland, Belarus, Czech.
я ёб английский
но винда написана на энглише.
а сало мы ваше любим, приучили блин, а пельмени вы тоже едите, потому что привыкли...
ни страгай себе обмудков здесь, на анонимном сайте.
Якщо хочеш, то на: https://www.facebook.com/HappyFox298132 - пошукаєш там таких крізь мою сторінку, які захочуть з тобою посперечатися.
Если правильно понял, то у нас скоро так же будет, потому что люди с дипломом не нужны. С такой "ламинатой" придется поступать в училище, потому что стране нужны работяги.
кому ты здесь ?
один ?
а сайто то маленький, в блогах )
но такие как ты, ищут се компаньку и компашку. чтоб настрогать себе похожих.
знаешь скок здесь было упырей замаскированых ?
)
милес номелес - домашний очаг )
для кого ?............кому ?..........
пиши по русски блять, а ни брезгую языком русским, и не переспрашивай как еврей то, что у тя уже в башке.
блять.
смысл следующий.
кто не скачет - тот маскаль.
впадлу писать по РУССКИ
сайт должен быть для украинских пользователей, но ни как для ватников с их берданками, ушанками и гармонями.