Але ви всі наівні,невже ви думаєте що в них по справжньому кохання,вони 2є як брат і сестра,а з вас любий хто може поставити статус,то це що завжди буде означати правда???Я за вас друз'я!!!
Ой, які тут страсті! Це ж все дєтство. Кого ви обманюєте???
Nikolas: мeнi пoxєp xто шo дyмaє, цe пo-пepшe. a пo-дpyгe, я нe з тих хто пpocто тak, пo пpиkoлy, cтaвить cп. i aж нiяk я нe збиpaюcь koгocь oбмaнювати.
ДА, ЛАДНО, не скучний ти, просто люди тебе не розуміють, ось і все, а ти супер.... з тобою можна бти собою, мріяти про все на світі, ти умієш слухати....
Nikolas: Ох, як це чудово чути...
дякую*
мені приємно.
І взагалі, мені багато хто подобається...
Хочу ще!
:*
для цього і є друзі))
шо не так?
хоча, пох...
не жалію ні прощо
а та хто писала паслєдній комент ДУРА)
ти класний і хороший друг))
А я скууууцився)((
Не лізьте в чужі стосунки!
люблю тeбe мaндapiнкa!*
дякую*
мені приємно.