Напевне колись розведуть нас життєві дороги,(та я буду тебе згадувати все своє життя. ти для мене попри все лишися так само 1 і єдиним коханням. Доки ми вчимось, будем бачитись, а далі...ми виростем і, напевне, більше не побачимся...:(
А я ось рада за вас обох. Може нарешті, ти найшов ту єдину. Перше кохання було невдалим, може хоч це принесе тобі щастя! Любіть одне одного, і не дивіться там на всіх.!!
пaмятaєш?
кoхaю бeзмeжнo!
ти нaйлyчiшa!