ти дуже класна ) знаю тебе вже 10 років )) моя сестричка любіма ) ти дуже весела девочка з тобою весело всегда ) на твої днюхі було весело ) любіімаа.:добра*гарна* в тебе є класні фотки *гарно одягаєшся..* Ти закохалася в Тото ** На його концерті було весело ))) в тебе класна фігура )) я тобі даже завідую ***потом ше шось напишу ....люблю тебе мишка
Татьяна: ОГО))))) скільки тексту))))) я прямо така хароша як я раніше про це не здогадувалась?)))))))
Ты любишь жить, любить, мечтать.
За жизнь ты прочитала много сказок,
И можешь их легко понять.
і тобі тоже вечная память