- Показаны все комментарии. Показать только
- позитивные,
- нейтральные,
- негативные.
- Сортировать по дате.
-
в тебе часто пошлі сни?)+3Оля: буває)#Написал аноним
-
Коли в тебе був ПСД (Перший сексуальний досвід)?0#Написал аноним
-
what is this place? how did I get here?? I was looking for nekton...0#Написал аноним
-
мусить бути хоч 10 символів,є,ти дура)0#Написал аноним
-
ти егоїстка?0Оля: сказати "точно ні",то я збрешу.думаю трохи в мені егоїзму є,але такий мінімальний егоїзм є в кожному#Написал аноним
-
хто такий тан?0Оля: чувак з паралельної групи#Написал аноним
-
Оля,любиш випити?)0Оля: п*ю по святах)#Написал аноним
-
а кого ти любиш?))0Оля: себе)#Написал аноним
-
на шо спорим шо одне з цих питань задав або Батюк або Гелеш?-3Оля: не знаю хто то,але питається майже впевнена шо тан#Написал аноним
Новых комментариев: 0
