діло навіть не в цьому,не в тому,щоб писати,а в тому,що в школі ми лише один одному сказали привіт і розійшлись.
нічого виравимо це всьо!:*
я тебе більше і не спорь!!!
аххахах.даааааа тєлячіє,і каров*ячіє і авєччьє.ахаха
ііі.....(продовжуй)
ойй пардон.ну тоді задушити я можу,а вот забути не забуду:*ааха
уііііі......боїшся?
а я нєє.
шо там страшного?.
акварелька червона.аххаха
і всьо!
вір мені вір.правильно робиш.маладчінка вір:*
я тожеее дужеее.
___________________
це чиє?лізине чи іванкіне?
___________________________
ахахха.
дааа і всякіє всякіє.
ааа іванка,я тебе в школі сьогодні обійняяяла.
:*
да да виправимо:*
ахахахах.
нєєє я тебе:*
прям тєлячіє нєжнасті:*
а ладно пофіг,виправимо.
я тебе сильніше,велика моя тьотя:*ахаха
да да будемо виправляти)
і я тебе дуже-дуже:*
так,чомусь так:*
виправимоооо:*
люблю тебе!
я знаю знаю.
дяяякую тобі;*
уііі:*знала як порадувати мене:*
нічого нічого:*
ти дуже хороша та весела:*
но деколи, коли плачеш...злиш мене.
а так то чудова дєвачька:*
Д+М=
нічого виравимо це всьо!:*
я тебе більше і не спорь!!!
аххахах.даааааа тєлячіє,і каров*ячіє і авєччьє.ахаха
ііі.....(продовжуй)
уііііі......боїшся?
а я нєє.
шо там страшного?.
акварелька червона.аххаха
і всьо!
вір мені вір.правильно робиш.маладчінка вір:*
аххаха.
нєєє.я крові боюсь...
вірю канєшна:**
діана мастєр робити приємне:*
у мене це в крові.
якшо не віриш,візбми кров на аніліз.ахаха
да я помнююю)
я думала шо ти мене задушеш:**
але так приємно стало^^
я тожеее дужеее.
___________________
це чиє?лізине чи іванкіне?
___________________________
ахахха.
дааа і всякіє всякіє.
ааа іванка,я тебе в школі сьогодні обійняяяла.
:*
__________
я хочу на *Бунт ушастых*
в школі нада обнімашкіііі)
ахаха:*
утячіє,гусячіє сабачіє а так далі:*
я тожеее дужеее.
тоже в кіно хочу...
ах діана???
шо є ліза?
ну якось...придумаєм карочє!
і ти так і не сказала як ти мене від юри захистиш?
цього практично ніхто крім моїх не знає...
я виявляється не знаю чогось.
ліііііііза і ти моя!
-бум бум бум!
-чьо чьо?
уіііііі! я тут тоже зарегалась!
я тебе дуже-дуже люблю.
але останнім часом ми мало спілкуємось...