Новых комментариев: 0
  1. +3
    я? а я твоя любов
    Маша: да нууу )
    #
    Написал аноним
  2. +3
    ахах...я пілімініаннік)
    Маша: пільмєнь как то пакручє звучіт )
    #
    Написал аноним
  3. +3
    Люблю тебе дядь...*
    Питання хто це будуть?))хД
    Маша: і я тебе пільмєнь люблю :D
    #
    Написал аноним
  4. +3
    /\ сто пуд був:*
    Маша: а ти звідки знаєш ? Оо
    #
    Написал аноним
  5. +3
    був перший французький поцілунок?
    :D
    Маша: дада
    #
    Написал аноним
  6. +3
    Маshkeee <3
    Маша: Я
    #
    Написал аноним
  7. +3
    я це я..я хороша дівчинка*
    Маша: Яна? )
    #
    Написал аноним
  8. +2
    ліші завжди ліпші?
    Маша: паша шо це значить?
    #
    Написал аноним
  9. +2
    ..............То я хДД
    Маша: ай всьо..я навіть не маю уявлення хто ти
    #
    Написал аноним
  10. +1
    я тебя хочу))))
    Маша: О_о
    #
    Написал аноним
  11. +1
    я проото незнав шо запитати)
    бляяяя
    кли де моєї мами вгадаїш дам 100 грн.
    Маша: пашааа,не кури быльше
    #
    Написал аноним
  12. +1
    що має бути найважливішим у хлопця?
    Маша: очі
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Маша Дорощук
  3. По рейтингу
  4. стр.2
стр.2