Кать!) Ти дуже симпатична, хороша, розумна, весела дівчина!) Я тебе дуже дуже поважаю і люблю (як сестру)... тобі повезло по житттю тому що маєш дуже хороших друзів!!! Тримайся їх і іди впевнено по житттю... У хороших людей завжди все добре!!! (у тебе буде все СУПЕР)...
бля....тота дура що пишить однакові коментарі заткнись вже або вали нах.....бо
я як взнаю хто пишить по морді так дістане що забудить як клавіатура виглядає!!!!!!!!!
одним словом найкраща!
дуже полюбляє ржати зі мною на уроках,і діставати від учителів потім що говориш.)
!
ем)... анонім)
я як взнаю хто пишить по морді так дістане що забудить як клавіатура виглядає!!!!!!!!!
та ти сука шо правда то правда..
пиздуй звідси поки не пізно
це анонімний чат і пишемо правду і не треба так за правду нервуватись пишу свою думку ...
дам тобі пораду іди на трасу може хто тобі дасть блять!
а тебе урою за Катю) блядіна ти)