ти просто мего людинка, позетивна,енергійна та добра...коли мені сумно ти приходиш в мою душу як янгол з неба.... ти чудо, яке появилося у моєму житті.... і я тебе дуже сильно любкаю*....КИЦЮХА Я ТЕБЕ ЛЮБЛЮ**
Алекса: Дякую!!!
І я тебе безмежно люблю, мій вампірчик!!!
Ти хороша людина,як я зрозуміла з відгуків!!
Залишайся такою ж........
Але в мене одне прохання:помирись з Яною,вона тебе дуже цінує!!!
Поверніть свою незламну дружбу!!!
Це як для кого!
Це питання, а тут необхідне анонімна думка!!!
ти просто мего людинка, позетивна,енергійна та добра...коли мені сумно ти приходиш в мою душу як янгол з неба.... ти чудо, яке появилося у моєму житті.... і я тебе дуже сильно любкаю*....КИЦЮХА Я ТЕБЕ ЛЮБЛЮ**
І я тебе безмежно люблю, мій вампірчик!!!
я знаю, шо це дуже анонімно і я ні каплі не спалилась)))))
Нет, ти ні грама не спалилася!!
Я навіть не підозрюю хто це може бути..
Прикольна,весела...
З тобою завжди дуже весело...)))
Люблю тебе*
звЄзда)
партизанка хДД)
ти напевно розумієш, хто тобі зараз пише, це твоя вірна кохана, з якою ти йдеш сьогодні гуляти!
Що я вже зробила поганого?
Залишайся такою ж........
Але в мене одне прохання:помирись з Яною,вона тебе дуже цінує!!!
Поверніть свою незламну дружбу!!!