этот комментарий не нравится большинству и поэтому скрытпоказать
Lesya: ммм....мені дуже цікаво кому ж це ми так недогодили?
і, кстаті, я сумніваюсь, шо ти нас настільки добре знаєш, шоб таке писати.
плюс до того нам пофіг на твоє мнєніє. такшо тримай його при собі.
і, кстаті, я сумніваюсь, шо ти нас настільки добре знаєш, шоб таке писати.
плюс до того нам пофіг на твоє мнєніє. такшо тримай його при собі.