Новых комментариев: 0
  1. +2
    я в захваті....обожнюю!!!!=)))))
    Таня: да, самий нормальний комент!!!
    #
    Написал аноним
  2. +1
    ненормальна,по-доброму ненормальна!
    Таня: аххххааа, я по-злому ненормальна!!!!!
    бійся, дєточка!
    #
    Написал аноним
  3. +1
    красотка) щиіащцщфтмащіимщшцітщм
    Таня: красотка, то красотка))))
    але особливо я - щиіащцщфтмащіимщшцітщм
    #
    Написал аноним
  4. 0
    Деколи дивна, неадекватна дитина, не здатна відповідати за свої слова, але завжди - хороший друг і людина. Лав ю)
    Таня: ок)
    #
    Написал аноним
  5. -2
    ну что то такое)))
    Таня: ну да, Скакунчик, попортила ти мені нєрвішки цим своїм "компліментом"
    не пробачу, точто
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Таня Вдовцова
  3. По рейтингу
По рейтингу