Цікавий, кмітливий. Але не знаєш, що таке "вчитися на своїх помилках"... Зверни на це увагу!!! Однолюб?=) Ні... бабнік)))))Досить впертий. Любиш поговорити. Іноді робиш неправильні висновки, або просто прикидаєшся "дурачьком" )Самовпевнений. Веселий. Легкий у спілкуванні.
Nazarko: помилкі я свої знаю..!!
а за бабніка мала капец!
я тебе знаю твій номер закінчується на 8 =)
ахаах ганю ))
А так ОФІГЕННИЙ ПАЦАНЧІК,ДРУЖБАНЧІК!!!!Но деколи зі своїми приколами.......)))
а за бабніка мала капец!
я тебе знаю твій номер закінчується на 8 =)
Я за Васю.... зразу поняла хто це писав))