logo href
Анонимность вдохновляет на размещение подлинного контента!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [94]
Личный блог
Фотографии [3]
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
дате
.
«
1
2
[3]
4
»
Новых комментариев:
0
0
канешно шо піде вона
Оля:
з чого така впевненість??аа??)
#
Написал аноним
21 ноября 2013
0
підем завтра гуляти)))
Оля:
а давай в лс))
і вирішимо чи підемо))
#
Написал аноним
21 ноября 2013
0
Я тобі нравлюсь???
Оля:
мій дорогий друже!!
звісно що подобаєшся))
дякую тобі за все))
ти найкращий))
#
Написал аноним
20 ноября 2013
0
коли наступного разу підем я чекаю)
едік
Оля:
Едік давай не будемо тут це опубліковувати))ахахах
#
Написал аноним
20 ноября 2013
0
тобі сподобалось?
Оля:
да нормально було))
#
Написал аноним
20 ноября 2013
0
гарно погуляли
едік
Оля:
ага...головне весело))
#
Написал аноним
20 ноября 2013
0
хто тобі Сергій Примачок? ви зустрічаєтесь?
Оля:
всегда найдется сука,которая влезет в чужие отношения!!!
#
Написал аноним
19 ноября 2013
0
лузер)
#
Написал аноним
18 ноября 2013
0
Маєш хлопця???
Оля:
ні не маю)
#
Написал аноним
10 ноября 2013
0
якщо ти забула я петя пам'ятаєш?
Оля:
шось не дуже, нагадай))
#
Написал аноним
29 октября 2013
0
ти мене любиш??
Оля:
канєшно люблю ти ще питаєш?!)
#
Написал аноним
29 октября 2013
0
я не поняв оля це про якого макса тобі пишуть ти щось мені не договорюєш...ну добре
знаєш вроді норм спілкуємся я хочу з тобою бути а ти щось мутиш
#
Написал аноним
29 октября 2013
0
закохався в твою усмiшку..
Оля:
=)))
#
Написал аноним
29 октября 2013
0
ти з Таньою найгарнiшi в групi!!!
Оля:
приємно..))
дякую, що ти такої хорошої думки.))
#
Написал аноним
29 октября 2013
0
напиши 5 перших друзiв ВК?
Оля:
Татьяна Мелентьева
Kote Kot
Альонка Куляша
Наташка Степасюк
Andryha Shapoval
#
Написал аноним
29 октября 2013
0
а курочки то хто? iмена в них е?
Оля:
є...
Альона, Таня, Наташа, Ліна, Оленка))
#
Написал аноним
29 октября 2013
0
ти маэш хлопця?
Оля:
звісно що ні..(
#
Написал аноним
29 октября 2013
0
тобi подобаэться вчитися?
Оля:
так звісно..))
#
Написал аноним
29 октября 2013
0
найкращi друзi..хто?
Оля:
мої хороші курочки..))
любцяю їх))
#
Написал аноним
29 октября 2013
0
ти така гарна..я закохався..
Оля:
приємно..))
#
Написал аноним
29 октября 2013
0
ох ти курочька моя Любiма**
Оля:
ахах...хто б казав курочки))
#
Написал аноним
28 октября 2013
0
Какой такой любовь какой такой Макс ви о чем ??
Оля:
і я ж про те?!
просто у людей скучне життя))
вот і лізуть і фантазують у чужому..))
#
Написал аноним
27 октября 2013
0
Вродіби в нього фамілія Максимук!!!!
Оля:
якщо Максимук,то ми зним лише друзі і все..))
#
Написал аноним
25 октября 2013
0
Тобі Макс подобається???
Оля:
народ ви уточняйте який точно Макс,а то я знаю їх багато))
#
Написал аноним
24 октября 2013
0
Что такой красивой девушка делает вечером ?
#
Написал аноним
14 октября 2013
0
Какой твой Любимый музыка ?
Оля:
в мене нема якогось точного напрямку,я слухаю все шо мені подобається))
#
Написал аноним
14 октября 2013
0
Есть такой парень в твоем сердце ?
Оля:
да є..))
#
Написал аноним
14 октября 2013
0
Какой тип парней
тебя привлекают ?
Оля:
романтик,впевнений в собі,інтелегент з почутям гумору..))
#
Написал аноним
14 октября 2013
0
най най най краща моя любімка*
#
Написала
Tatina
14 октября 2013
0
гарна така)
Оля:
велике дякую..))
#
Написал аноним
13 октября 2013
«
1
2
[3]
4
»
nektome.blog
Оля Савчук
По рейтингу
стр.3
стр.3
і вирішимо чи підемо))
звісно що подобаєшся))
дякую тобі за все))
ти найкращий))
едік
едік
знаєш вроді норм спілкуємся я хочу з тобою бути а ти щось мутиш
дякую, що ти такої хорошої думки.))
Kote Kot
Альонка Куляша
Наташка Степасюк
Andryha Shapoval
Альона, Таня, Наташа, Ліна, Оленка))
любцяю їх))
просто у людей скучне життя))
вот і лізуть і фантазують у чужому..))
тебя привлекают ?