Новых комментариев: 0
  1. 0
    ти штопана???
    Nika: а ти хто?
    #
    Написал аноним
  2. 0
    эй Princessa , у тебя все получится ...
    Nika: харашо
    #
    Написал аноним
  3. 0
    почему такую аватарку поставила в вк ?
    Nika: бо так захотіла
    #
    Написал аноним
  4. 0
    Как на личном фронте ?
    Nika: на лічном лічно
    #
    Написал аноним
  5. 0
    сподобався вчорашній матч?)
    Nika: не дуже
    #
    Написал аноним
  6. 0
    Як справи?
    Nika: так собі)))
    #
    Написал аноним
  7. 0
    гарненька))))
    Nika: благадарчік))))))))))
    #
    Написал аноним
  8. 0
    Ти дуже красива.)))
    Nika: вдячна)))
    #
    Написал аноним
  9. 0
    Ти дуже гарна дівчинка)якщо хтось каже наоборот бий по їблу
    Nika: дякую....))))
    харашо
    #
    Написал аноним
  10. 0
    Така гарненька...))))
    Nika: дякую))))
    #
    Написал аноним
  11. 0
    Чем интересуешся?)
    Nika: футболом
    хорошими людьми з якими є про що поспілкуватися
    #
    Написал аноним
  12. 0
    Ти мене Любиш?
    Nika: ше якби я знала хто це....то б сказала
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Nika Milanova
  3. По рейтингу
  4. стр.2
стр.2