- Показаны все комментарии. Показать только
- позитивные,
- нейтральные,
- негативные.
- Сортировать по дате.
-
ти сама-сама-сама світла,весела,приємна людина,яку я знаю)ти несеш тільки позитив та щиру усмішку:)))дякую,що ти є!!!!+2Дарина: дякую, ти тeж клaснa людинa. Без сумніву=)#Написал аноним
-
Ты мне до сих пор до безумия нравишься!+1Дарина: Навіть не знаю як реагувати)#Написал аноним
-
ты смешная, говоришь что призераешь лицемерие но сама такой являешься. задумайся0Дарина: не буду казати, що це не так. Дивлячись що для тебе означає лицемірство. Для мене, це коли в обличчя ти вся така класна, а за спиною тебе тупо посирають. В любому випадку, якщо я навіть когось і осуджую, я не підлизуюсь.#Написал аноним
-
Драстє , ну шо у тебе там ? П.м.С. Класна ава )0Дарина: тааам?)) та нічо, все норм)) дякую)#Написал аноним
-
ты ширкоман я про тебя все знаю -_-0Дарина: аааааа!!! нееееееет!!!!#Написал аноним
-
пушь пушь .... как делы?0Дарина: пышь-пышь... все нормас) а у тебе?#Написал аноним
-
NASIL BURAYA oldu ARE???0Дарина: хм... Що б це могло означати?..#Написал аноним
-
Стрёмно, я тебя боюсь :Р0Дарина: ой да ладно!..)#Написал аноним
-
У тебе є хлопець?0Дарина: a чому в aнонімку? Так стрьомно спитaти?)#Написал аноним
-
Хочу к тебе!0Дарина: иди)#Написал аноним
Новых комментариев: 0
