Сомік....ти найкраща дівчина яку я знаю))))))і не звертай уваги на всяких сучок що пишут єрунду всяку.....!!!!вона просто завидує тобі, Марині,Люді і Каті))))
Оці дибілки заткніться вже нарешті ви самі такі блять...круті вони сукі в анонімах пишуть...
і то пропонуванння запхай собі в жопу...сама собі змінюй))) в Соломії нічого змінювати,вона добра дужею і характером, вона красива.так шо ідіть на трасу може заробити якісь гроші)))
Марина.)
(і ще хороший фотограф)
це анонімний чат і пишемо правду і не треба так за правду нервуватись пишу свою думку ...
і то пропонуванння запхай собі в жопу...сама собі змінюй))) в Соломії нічого змінювати,вона добра дужею і характером, вона красива.так шо ідіть на трасу може заробити якісь гроші)))
Марина.)