logo href
Анонимность питает креативность и тягу к экспериментам!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [19]
Личный блог
Фотографии
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
дате
.
Новых комментариев:
0
+3
ти дуже гарна дівчина))
Марта:
да,я такая_
спс*
#
Написал аноним
30 апреля 2011
+2
файнюня **=)
Марта:
дякс
#
Написал аноним
30 апреля 2011
+2
Класна!!!))*
#
Написал аноним
30 апреля 2011
+2
Нічо так, мнєніє положітельне.
Марта:
дякі
#
Написал аноним
29 апреля 2011
+1
хороша ти)
Марта:
мм,дякую)
#
Написал аноним
04 июня 2011
+1
ти дуже гарна дівчина))
Реакция владельца страницы: да,я такая_
спс*
та дохуя закомплексована я прям скажу
Марта:
ахах)не буду ж я всім говорити,шо худюща уродка))нашо міняти чиюсь позитивну думку про мене?..
#
Написал аноним
30 апреля 2011
+1
неа не в погану
Марта:
ну тоді огромне спс***
#
Написал аноним
30 апреля 2011
+1
бееее
яка файна
фуууу
пиздата яка
Марта:
якщо в поганому смислі,то соглашусь.)
#
Написал аноним
30 апреля 2011
+1
дохуя самовлюбльонна
не соответствуеш
Марта:
значить,ти мене не дуже добре знаєш,насправді я закомплексована дура.угу.но візьму до уваги)
#
Написал аноним
30 апреля 2011
+1
Милая ты такая,неординарная...)*
Марта:
точний опис мене))спасібке*
#
Написал аноним
30 апреля 2011
+1
прикольна ,весела !
Марта:
дякс*
#
Написал аноним
30 апреля 2011
+1
=) бля і я тебе люблю((
Марта:
а тобі стане краще,якщо я скажу,що і я тебе?)хоча ми двоє знаємо,що це не зовсім так...
#
Написал аноним
30 апреля 2011
+1
класная..)
#
Написал аноним
29 апреля 2011
0
суперова..!!!
гарненька!
фото бомба
#
Написал аноним
18 ноября 2011
0
ти дуже кльова і красива*
Марта:
спс)
#
Написал аноним
06 июля 2011
0
Дуже весела,прикольна,гонська дівчинка,з якою дуже легко знайти спільну мову...посміятись зі всього..
Марта:
ааа,дякую,сонце*
#
Написал аноним
23 июня 2011
0
ото ти тупа лааашааааааааааара.
на д4 заїбала.
Марта:
значить,ти тупа малалетка,бо тільки таких я"зайобую",детк)
#
Написал аноним
01 июня 2011
0
забагато вийобуєшся як на свій вік
Марта:
може,але я така і в житті,мінятися не буду.>_<
#
Написал аноним
29 апреля 2011
-2
ти каліка тупа.
лашара.
кальмар тупий.
Марта:
да ладн?:D
#
Написал аноним
03 мая 2011
nektome.blog
Марта Семка
По рейтингу
По рейтингу
спс*
Реакция владельца страницы: да,я такая_
спс*
та дохуя закомплексована я прям скажу
яка файна
фуууу
пиздата яка
не соответствуеш
гарненька!
фото бомба
на д4 заїбала.
лашара.
кальмар тупий.