Новых комментариев: 0
  1. 0
    Скажи хоть ім'я
    Маша: яка різниця взагалі?)
    #
    Написал аноним
  2. 0
    А що за хлопчик? Хто цей щасливець?
    Маша: ахахаха) "щасливець" - в лапках) є там один К)
    #
    Написал аноним
  3. 0
    а що у вас було з санісусом?
    Маша: дружба, це максимум
    #
    Написал аноним
  4. 0
    ти ще цнотлива?
    Маша: єс
    #
    Написал аноним
  5. 0
    в мене стоїть на тебе. помниш ми бнімались в дк і в мене там такий смтояк був..шо огогого
    Маша: не помниш
    #
    Написал аноним
  6. 0
    ти нахер нікому ненада....!!!
    Маша: ну то якого фіга ти сюди заходиш, раз я нікому не нада?) не була б потрібна ти б тут не виписував(-ла)
    #
    Написал аноним
  7. 0
    вату в цицьки напихаєш?)))
    Маша: ні, то селікон_))
    #
    Написал аноним
  8. 0
    Ти в когось закохана?
    Маша: закохана....
    #
    Написал аноним
  9. 0
    ну може таке бидло як ти раде і буде
    Маша: бидло, воно і в Африці бидло)
    #
    Написал аноним
  10. 0
    повішайся нахуй і всі раді будуть
    Маша: от візьму і не повішаюсь. Всі сумні будуть)
    #
    Написал аноним
  11. 0
    та харе вже пиздіти на неї, якщо ви такі ахуєнні по ваших розповідях, то здрисніть нахуй звідси
    Маша: просто людям немає що робить.
    няняня)
    #
    Написал аноним
  12. 0
    А ти співать не вмієш
    Маша: Не бери мене на понт) я все одно не прийду на репу)
    #
    Написал аноним
  13. 0
    ахахах. ти стєрва Маша, і це ще я пиздю? ой та хоть мовчи! тебе, я бачу тут так засирають!
    Маша: А хулі ти тут лазиш?) ну в основному як завжди. По-любому пізніше виясниться, що половину з цього лайна написала ТИ!)
    Завжди ти кругом свого носа сунула.
    #
    Написал аноним
  14. 0
    ти самотня!! ти нікому тепер не треба, вІри є Даша, лпшники, Іра...і так далі а ти будеш з отою Танцюрою таскаця! а Віка, що Віка.. вона далеко! тобі нічим не допоможе! хреново ти живеш, Машенька!
    Маша: Мені та Даша і ті лп-шники геть не потрібні) Нехай Віка живе далеко, і що? Зате вона у мене є. І якраз вона таки мені всим допоможе)
    І ви хочете сказати, що у мене друзів немає?) Хааааааа, наівні люди. Можливо я просто бережно приховую дружні відносини з певними людьми, щоб ви не зробили якусь пакость?
    Якщо я спілкуюсь з Танцюрою в школі, то це не значить, що я регресую. Це навпаки не дає моєму мозку деградувати, адже в оточенні РОЗУМНИХ ЛЮДЕЙ і відчуваєш себе краще. Чи на вашу думку краще спілкуватися з людьми, які думають тільки про те де б погулять, що б поробить і як про*бать свій дорогоцінний час.
    #
    Написал аноним
  15. 0
    які нахєр завідують? ми висловлюєм думки і криитику...завідувать? чому? у тебе навіть друзів немає. ти тепер сама самісінька. і з тобою навіть лп не буду спілкуватись. Ірочка сокровіще яке тебе доповняло. а ти її кинула. ну тобі це вернеця бумерангом.
    Маша: У мене є друзі) І в крайній мірі вони в 100500 раз кращі за Іру. А знаєте чому? Бо Танька, Анька і Сашка давно мені казали: "Кидай ти ту с*ку, тобі ж гірше буде, якщо будеш продовжувати спілкування".
    Ірочка лайно, яке ходило і воняло своїми словами і вчинками, а не "сокровіще, яке мене доповняло"
    Бумерангом вернеться якраз їй. І взагалі, якщо не знаєте ситуації, то і не лізьте!) А то умні сильно тут
    #
    Написал аноним
  16. 0
    по-моєму всі хто анонімно пишуть якісь образи в твою сторону просто заздрять тобі)
    Маша: Навіть якщо це так, то скажу, що заздрість погана штука)
    #
    Написал аноним
  17. 0
    Ти що вже з Ірой посралась?
    мм це так мило
    Маша: канєшно мило) а головне приємно дуже)
    #
    Написал аноним
  18. 0
    Будь ласка,якщо щось думаєш про людину кажи їй це в очі не потрібно за спиною.Сама ж це не любиш.
    Маша: А я і не говорю за спиною, я те що думаю про Федорову все їй сказала.
    Точніше написала. Адже якби я говорила їй це, то боюсь, що я б не втрималась і увалила б їй.
    #
    Написал аноним
  19. 0
    Як же мені похуй
    Маша: Ну то якого ... ти тут сидиш?
    #
    Написал аноним
  20. 0
    якщо ти так думаєш. то в тебе завищена самооцінка. Іра дуже хороша. і Слава Богу що ти її недокінця зіпсувала!
    Маша: Якщо я так думаю, то в мене є причина для таких думок! І хочу вам сказати, що я її і не псувала. По-перше, я ніколи їй не давала поради, які б могли змінити її, а по-друге, якби я не почала б з нею спілкуватися, вона б не була знайома з половиною теперішніх друзів і не була б вона така "ПАПУЛЯРНА".
    не всі зрозуміють про яку "ПАПУЛЯРНІСТЬ" йде мова.
    #
    Написал аноним
  21. 0
    Іра гімно , а ти крута
    Маша: Всі люди гімно.
    І ніяка я не крута.
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Маша Гордиенко
  3. По рейтингу
  4. стр.3
стр.3