- Показаны все комментарии. Показать только
- позитивные,
- нейтральные,
- негативные.
- Сортировать по дате.
-
писюн .........................+3Вадим: ахах ну пісенька угар)#Написал аноним
-
хороший такой: *+1Вадим: дякую)#Написал аноним
-
бухарище)))+1Вадим: настала пора тренировок)#Написал аноним
-
https://vk.com/club71524030 для чого таке робиш?0Вадим: цікаво, з чог ви взяли що то моя робота?#Написал аноним
-
лох самий настоящий0Вадим: хм.. дякую, будем виправлятись)#Написал аноним
-
жопа тыыыыыы:*0Вадим: :*#Написал аноним
-
Слава Україні!0Вадим: Героям Слава!#Написал аноним
-
Когдат приедешь в Виску?0Вадим: 19 буду вже вдома) а що?#Написал аноним
-
ахахахахахах0Вадим: :)#Написал аноним
-
Ну ты и хуйло!0Вадим: дякую за відвертість)#Написал аноним
-
Я тебя люблюююююю:*0Вадим: і я тебе)) ехех#Написал аноним
-
Коли ти вже трахнеш дівку а то ходиш в целках)0Вадим: звідки такі відомості то?) не вам вирішувати) занадто розпустилась нинішня молодь..#Написал аноним
-
Садовничка говорила что ты плохо целуешься)0Вадим: нічого, кращого знайде)#Написал аноним
-
тебя девушки в Малой Виске считают задротом0Вадим: задротом? ахах) я не задротю в комп'ютерні ігри)#Написал аноним
-
ты самолюбимое чмо0Вадим: аргументи? я завжди виручу когось навіть ціною власного авторитету!#Написал аноним
-
братюня ты супер0Вадим: дякую сестричко) ти краща)#Написал аноним
-
потрахаъмся в лазерном диму?0Вадим: не братиму участі в ваших оргіях)#Написал аноним
-
масу давай!!0Вадим: не віддам! вона моя)#Написал аноним
-
Люблю тебе)0Вадим: буває і таке#Написал аноним
-
Вадііііііііііііім0Вадим: на зв'язку#Написал аноним
-
бер берушка0Вадим: ШТА?#Написал аноним
Новых комментариев: 0
