На мою думку...тобі потрібно менше фарбуватися..Ти і так гарна..А для такого віку мені здається ще зарано..В тебе до першог окурсу універу повипадають вії і буде шзапухла..прислухайся моєї думки
Yulia: багато краситься - http://img-fotki.yandex.ru/get/4208/molodejjru.6/0_35e7f_61695538_L
а я просто вій підмальовую!!
може просто комусь мама не дозволяє, от і біситься..ахах..!!!!
ХоТіЛа б З тОбОю КрАщЕ ЗдРуЖиТиСь,АлЕ Ми НіКоЛи Не БуДеМ ДрУжИтЬ СиЛьНо(Ну АбО ПрИнАймНі ТрОхИ БлИЖчЕ)=)
Yulia: Мені здається, що цьому нічого не мішає, якщо ти та людина, яка цілком і повністю розуміє мене і мені майже сестра, то тут 99%, що все вийде))**!!
угум скоро скоро)і не слухай нікого тіпа некрассся і бла бла ...от я красилась з 6 класу і нічого все на місці і вії і все)головне з цим непереборщювати***
Ти вельми переборщюєш
угум скоро скоро)і не слухай нікого тіпа некрассся і бла бла ...от я красилась з 6 класу і нічого все на місці і вії і все)головне з цим непереборщювати***
Yulia: Звісно знаю, це означає Одне кохання на мою думку - кохання не все життя чи любити тільки одну людину, ту без якої неможливо)
так кохати можуть тілки посправжньому вірні люди..^^
а я просто вій підмальовую!!
може просто комусь мама не дозволяє, от і біситься..ахах..!!!!
напиши в ЛС, хто зна, мож і люблю...))
Ти вельми переборщюєш
І вовсе ти не жирна ще раз так на себе скажеш і я обіжусь=)
ой-ой-ой..всеодно ти нічого мені не докажеш..!!)
Чи видно?
а от по мені видно..!!
ну от питанннячко =)
Ти любиш солодощі?
а ,що по мені не видно???
не сумуй, скоро побачимось))****
так кохати можуть тілки посправжньому вірні люди..^^
І я люблю=РР
Я крута тьолка..я себе люблю)гг..
Любиш гречку?
всЬо таки спитала__________звичайно люблю..=))
ЛЮ ТЯ*
*_Ю.Ц._*
І Я ТЯ..!
ну а ти як думаєш?
ппЦ* Як цікаво..гГ))
а думку свою при собі залишіть, мені вона не потрібна!!
Ті люди, кому я потрібна зовсім іншої про мене думки!!