Ти...
Ти один такий на світі
Радієш щомиті
Танцюєш від люті
Встаєш коли будять
Ти один такий на світі
Турбуєш віднині
І знаєш що буде
Коли тебе розбудять
Ти один такий на світі
Сміжшся щоднини
Втікаєш не знаєш
Куди шляхом звертаєш
І коли на місті станеш
Оглянешся невпізнаеш
Зорі, море, ясні очі
Що згубили твої ночі
І коли протянеш руки
То згадаєш свої муки
Після завданої болі
Відзнайдеш шматочок волі...
Сочинила песню, трек будет через месяц записан) Прошу оценить
| Комментариев: 3
- Показаны негативные комментарии. Показать только
- позитивные,
- нейтральные,
- все.
- Сортировать по дате.
- Комментариев нет...
Новых комментариев: 0
