logo href
Анонимность позволяет высказывать своё мнение без последствий!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [66]
Личный блог
Фотографии
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
дате
.
[1]
2
3
»
Новых комментариев:
0
+12
казючка))
Светлана:
Можливо)))хД))
#
Написал аноним
25 мая 2011
+10
Світлана Авокадівна_)
моя найкраща :*
Светлана:
Саме так, Мандаринівно)))***
#
Написал аноним
24 мая 2011
+10
ти дуже класна людина,яка завжди підтримає)
красунька***
оп! а я знаю це фото..:*))ПрИнЦеСкА))
Светлана:
Дякую))Приємно)))***
#
Написал аноним
03 мая 2011
+5
ахрененная=*
Светлана:
ммм..дякую, дуже приємно)*
#
Написал аноним
15 июня 2011
+5
Ти бажаэш взнати хто ти??? Я тобі завтра розкажу - в годин 6!!!!!
Будь готова - візьми таблетки!!!
Светлана:
хахахах........цікаво послухати, а таблетки навіщо???
#
Написал аноним
09 июня 2011
+5
Очень красивая девушка..
Просто суперская....
Модель.....
Люблю
Светлана:
ммм....дякую...мені дуже приємно)))
А хто це пише такі компліменти??
#
Написал аноним
05 июня 2011
+5
срака ти, і цим все сказано_)
Светлана:
хахахахах..................мАжлівО)))
Навіть знаю хто це написав)))хД)))
#
Написал аноним
27 мая 2011
+5
/ оооу..тут тре багатенокОо писати про тебе..-афігєнна- /
-дуже і дуже мила- .. *пуууупсік* :))))
квіточка**
ZzzzZz...хайося))
P.S. you-кусік))
:*
my
Светлана:
ммм...дякую....))
А можна дізнатися хто це мені такі гарні слова пише???
#
Написал аноним
24 мая 2011
+5
хорошенька моя :*
Светлана:
=)
#
Написал аноним
03 мая 2011
+4
дивлячись на тебе, я перетворююся на дитину, яка знає тільки одне слово. ХОЧУ!!!!!!!!!!!!!!!! ( в хорошому сенсі )
Светлана:
хаххаха....)))
#
Написал аноним
06 июня 2011
+4
позитивна ))))
Светлана:
дякс)
#
Написал аноним
04 июня 2011
+4
милая Светочка)
Светлана:
ммм....))))
#
Написал аноним
24 мая 2011
+4
звісно...- НІ!!!
давай свої варіанти - і не треба казат, що їх немає!!! Викладай!!!
Светлана:
Свій варіант я вже сказала особисто тій людині,на яку я думаю)
Але це не ця людина і тому варіантів в мене немає..)))
#
Написал аноним
22 мая 2011
+4
догадайся!!!
Светлана:
а можна підказку??
#
Написал аноним
22 мая 2011
+4
Фото супер!!!
Светлана:
Дякую)
#
Написал аноним
05 мая 2011
+4
Світланочко, ти найкраща, і ти дуже класну фігуру маєш, як я тебе люблю!
Светлана:
хіхі......дякую дякую))))*
#
Написал аноним
04 мая 2011
+4
класна людинка))*
Светлана:
Дякс))*
#
Написал аноним
03 мая 2011
+3
У всьому всесвiтi э тiльки одна така красуння i я счасливмй що з нею знайомий. I ця красуння це ти Светлан ))* * * Вiд Star 13
Светлана:
дякс)
#
Написал аноним
17 июля 2011
+3
а я так і зна... як ти могла, це ж так .... уууууууууу.............
Светлана:
хахаха...що саме могла???так цікаво))
#
Написал аноним
05 июля 2011
+3
Миленька, чудова,світла, заворожуюча, сором'язлива ЛЯЛЕЧКА. Маленька принцеска з мультиків Уолта Діснея!!!!! )**
Светлана:
ваууу....ну такий комплімент я чую перший раз, мені надзвичайно приємно)))Дякую)))***
#
Написал аноним
03 июля 2011
+3
Ну наша розмова буде з затратою ВЕЛИЧЕЗНОЇ кількості калорій!!! Таблетки якісь для відновлення сил))))
шось зморозив таке))))
Светлана:
хахахах......точно))Обов*язково візьму))
#
Написал аноним
10 июня 2011
+3
Петро Козаностра))))
Светлана:
ахха.....так і знала, що це ти)))
#
Написал аноним
01 июня 2011
+3
я візьму на себе гріх!!!!!!!
Светлана:
хто саме???
#
Написал аноним
31 мая 2011
+3
Свєтка-канфєтка))=*
Светлана:
хіхіх.....так так....)))*
#
Написал аноним
30 мая 2011
+3
я їй шию відкручу=!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Светлана:
ххахаха......і хто ж це на себе візьме такий гріх??гааа??
#
Написал аноним
29 мая 2011
+3
це людина))
Светлана:
хД)))Та я поняла!!!!!!!ну,як хочеш....)))
Можеш не казати))
#
Написал аноним
24 мая 2011
+3
так, це я)))
Светлана:
хіхіх...ти це хто???
#
Написал аноним
24 мая 2011
+3
а хто та людина? І чому ти саме на неї подумала???
Светлана:
Якщо хочеш взнати хто та людина, то напиши в особисті повідомлення))
Там поспілкуємося і все зрозумієш))
#
Написал аноним
22 мая 2011
+3
просто люблю!!!
Светлана:
А можна дізнатися, хто це мене просто любить)))???
#
Написал аноним
22 мая 2011
+3
Світланочко, ти супер, і ти це прекрасно знаєш)))
люблю тебе)
Светлана:
Дякую)=*
#
Написал аноним
03 мая 2011
[1]
2
3
»
nektome.blog
Светлана Котлярова
По рейтингу
По рейтингу
моя найкраща :*
красунька***
оп! а я знаю це фото..:*))ПрИнЦеСкА))
Будь готова - візьми таблетки!!!
Просто суперская....
Модель.....
Люблю
А хто це пише такі компліменти??
Навіть знаю хто це написав)))хД)))
-дуже і дуже мила- .. *пуууупсік* :))))
квіточка**
ZzzzZz...хайося))
P.S. you-кусік))
:*
my
А можна дізнатися хто це мені такі гарні слова пише???
давай свої варіанти - і не треба казат, що їх немає!!! Викладай!!!
Але це не ця людина і тому варіантів в мене немає..)))
шось зморозив таке))))
Можеш не казати))
Там поспілкуємося і все зрозумієш))
люблю тебе)