Новых комментариев: 0
  1. +12
    казючка))
    Светлана: Можливо)))хД))
    #
    Написал аноним
  2. +10
    Світлана Авокадівна_)
    моя найкраща :*
    Светлана: Саме так, Мандаринівно)))***
    #
    Написал аноним
  3. +10
    ти дуже класна людина,яка завжди підтримає)
    красунька***

    оп! а я знаю це фото..:*))ПрИнЦеСкА))
    Светлана: Дякую))Приємно)))***
    #
    Написал аноним
  4. +5
    ахрененная=*
    Светлана: ммм..дякую, дуже приємно)*
    #
    Написал аноним
  5. +5
    Ти бажаэш взнати хто ти??? Я тобі завтра розкажу - в годин 6!!!!!
    Будь готова - візьми таблетки!!!
    Светлана: хахахах........цікаво послухати, а таблетки навіщо???
    #
    Написал аноним
  6. +5
    Очень красивая девушка..
    Просто суперская....
    Модель.....
    Люблю
    Светлана: ммм....дякую...мені дуже приємно)))
    А хто це пише такі компліменти??
    #
    Написал аноним
  7. +5
    срака ти, і цим все сказано_)
    Светлана: хахахахах..................мАжлівО)))
    Навіть знаю хто це написав)))хД)))
    #
    Написал аноним
  8. +5
    / оооу..тут тре багатенокОо писати про тебе..-афігєнна- /
    -дуже і дуже мила- .. *пуууупсік* :))))








    квіточка**

    ZzzzZz...хайося))

    P.S. you-кусік))

    :*


    my
    Светлана: ммм...дякую....))
    А можна дізнатися хто це мені такі гарні слова пише???
    #
    Написал аноним
  9. +5
    хорошенька моя :*
    Светлана: =)
    #
    Написал аноним
  10. +4
    дивлячись на тебе, я перетворююся на дитину, яка знає тільки одне слово. ХОЧУ!!!!!!!!!!!!!!!! ( в хорошому сенсі )
    Светлана: хаххаха....)))
    #
    Написал аноним
  11. +4
    позитивна ))))
    Светлана: дякс)
    #
    Написал аноним
  12. +4
    милая Светочка)
    Светлана: ммм....))))
    #
    Написал аноним
  13. +4
    звісно...- НІ!!!

    давай свої варіанти - і не треба казат, що їх немає!!! Викладай!!!
    Светлана: Свій варіант я вже сказала особисто тій людині,на яку я думаю)
    Але це не ця людина і тому варіантів в мене немає..)))
    #
    Написал аноним
  14. +4
    догадайся!!!
    Светлана: а можна підказку??
    #
    Написал аноним
  15. +4
    Фото супер!!!
    Светлана: Дякую)
    #
    Написал аноним
  16. +4
    Світланочко, ти найкраща, і ти дуже класну фігуру маєш, як я тебе люблю!
    Светлана: хіхі......дякую дякую))))*
    #
    Написал аноним
  17. +4
    класна людинка))*
    Светлана: Дякс))*
    #
    Написал аноним
  18. +3
    У всьому всесвiтi э тiльки одна така красуння i я счасливмй що з нею знайомий. I ця красуння це ти Светлан ))* * * Вiд Star 13
    Светлана: дякс)
    #
    Написал аноним
  19. +3
    а я так і зна... як ти могла, це ж так .... уууууууууу.............
    Светлана: хахаха...що саме могла???так цікаво))
    #
    Написал аноним
  20. +3
    Миленька, чудова,світла, заворожуюча, сором'язлива ЛЯЛЕЧКА. Маленька принцеска з мультиків Уолта Діснея!!!!! )**
    Светлана: ваууу....ну такий комплімент я чую перший раз, мені надзвичайно приємно)))Дякую)))***
    #
    Написал аноним
  21. +3
    Ну наша розмова буде з затратою ВЕЛИЧЕЗНОЇ кількості калорій!!! Таблетки якісь для відновлення сил))))


    шось зморозив таке))))
    Светлана: хахахах......точно))Обов*язково візьму))
    #
    Написал аноним
  22. +3
    Петро Козаностра))))
    Светлана: ахха.....так і знала, що це ти)))
    #
    Написал аноним
  23. +3
    я візьму на себе гріх!!!!!!!
    Светлана: хто саме???
    #
    Написал аноним
  24. +3
    Свєтка-канфєтка))=*
    Светлана: хіхіх.....так так....)))*
    #
    Написал аноним
  25. +3
    я їй шию відкручу=!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Светлана: ххахаха......і хто ж це на себе візьме такий гріх??гааа??
    #
    Написал аноним
  26. +3
    це людина))
    Светлана: хД)))Та я поняла!!!!!!!ну,як хочеш....)))
    Можеш не казати))
    #
    Написал аноним
  27. +3
    так, це я)))
    Светлана: хіхіх...ти це хто???
    #
    Написал аноним
  28. +3
    а хто та людина? І чому ти саме на неї подумала???
    Светлана: Якщо хочеш взнати хто та людина, то напиши в особисті повідомлення))
    Там поспілкуємося і все зрозумієш))
    #
    Написал аноним
  29. +3
    просто люблю!!!
    Светлана: А можна дізнатися, хто це мене просто любить)))???
    #
    Написал аноним
  30. +3
    Світланочко, ти супер, і ти це прекрасно знаєш)))
    люблю тебе)
    Светлана: Дякую)=*
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Светлана Котлярова
  3. По рейтингу
По рейтингу