ТИ СУКА УРОДКА ЗАВАЛИ ЇБАЛО СВОЄ БО ПИЗДЬОЖЮ СМЕРДИТЬ!!!
СЛАБО НАПИСАТИ ХТО ТАКА,ХАЙ НАРО ЗАЦЕНИТЬ ЯК ТИ КРАСИШСЯ!СЛАБО???
ПИЗДИШ ВСЯКУ ХУЙНЮ ЯКА НІКОМУ НАХУЙ НЕ ТРЕБА.
моє сонечко,ти найкраща подружка,суперська однокласниця....і чудова людинка на землі*)))
дуже жалко,що зовсім скоро ми розїдемось по різних містах...*((((
буду дуже сумувати*((((
люблю тебе))
Виталина: ааааа..здогадуюь хто це написав))
дякую..і мені дуже жаль..але ж ми всеодно будем часто бачитись))*
ти моя кохана ))) любкаю тебе сильно -сильно0))) і знаю що ти мене любиш)) ну звичайно ж все життя прожити спина об спину)))не забудь мені завтра позвонити )))**
Так що краще прикрий ротіка ато недай бог накончає ще хтось в нього.
А ти Вітусь не звиртай увагу на таких сук,ти гарна і чодова людинка)
та мені якось пофіг на таких людей..
СЛАБО НАПИСАТИ ХТО ТАКА,ХАЙ НАРО ЗАЦЕНИТЬ ЯК ТИ КРАСИШСЯ!СЛАБО???
ПИЗДИШ ВСЯКУ ХУЙНЮ ЯКА НІКОМУ НАХУЙ НЕ ТРЕБА.
А пареньок то вообше супер))))))
Держися славіка і все буде зашебіся!!!
дякую))
Дуже тебе любкаю))***
P.S. твоя мамуся ;)
ти не вмієш краситися...
страшко...
уродам слова не давали, так шо завалися
необщаємось,але моє вріження чудове!!!!!!!!
люБлю....))
заяя*
дуже жалко,що зовсім скоро ми розїдемось по різних містах...*((((
буду дуже сумувати*((((
люблю тебе))
дякую..і мені дуже жаль..але ж ми всеодно будем часто бачитись))*
і класна однокласниця..))
Аби ще списувати давала)))