Цього вже ніколи ніхто не прочитає, я не знаю чому я сюди повертаюсь, пробач за те що я собі багато чого накрутив і все просрав, я ніколи тебе не забуду
хахахах ну ти і чудо :) добре я їду на україну поженимся яж твій ідеал.))
з тобою все настрій піднімається дякую..<3
=)
Marta: я той твій запис збережу і буду тобі постійно його показувати і нагадувати, що маєш приїхати на Україну) бажано з обручками і з весільним платтям для мене :D
Marta: хм...хм...хм....дай подумати...
про мої мрії міг би питати тільки ідеал мого хлопця. а ідеалом мого хлопця є один чудовий хлопець, про якого я, власне, і мрію... <3
ayyy macarenaaa :D
I love it - when you have such funny mood.))
$$$____$$$____$$$____$$$_$$$_____$$$__$$$_______
$$$____$$$___________$$$_$$$_____$$$__$$$_______
$$$_____$$$_________$$$___$$$___$$$___$$$$$$$$__
$$$______$$$_______$$$_____$$$_$$$____$$$_______
$$$_______$$$_____$$$______$$$_$$$____$$$_______
$$$$$$$$$___$$$_$$$_________$$$$$_____$$$$$$$$$$
розшифруй. :)
TI AMO ))
<3
з тобою все настрій піднімається дякую..<3
=)
про мої мрії міг би питати тільки ідеал мого хлопця. а ідеалом мого хлопця є один чудовий хлопець, про якого я, власне, і мрію... <3
=))
and I?..(;
:))
з критикою теж варто погоджуватись..).
хоча дякую(:
:)
:*
love__________________y o u
:)
LoVe YoU so much..)
важко знайти такого друга як ти....(=
that guy - is ________________________y o u ;-)
хоча не знаю чи це добре чи погано...
ти його дуже-дуже-дуже добре знаєш.. скажемо, ви навіть the same.)
і до речі ти його знаєш.. :D