ідеальна!!!
__________
якщо не брати до уваги криві ноги, не гарний анфас, тьмяне волосся і ще багато маленьких погрішностей.....але впринципі і тоді ідеальною не назвеш.....ну так собі....
_______________________________________________________
це напевно писала дывчина,Альонка класна....
якщо хоч поспорити..то нычого не вийде.за нею толпами быгають хлопцы
продовжи)
Якщо чай, то.. Якщо музика, то.. Якщо шоколад, то.. Якщо літо, то.. Якщо місто, то.. Якщо сваритися, то.. Якщо весілля, то.. Якщо плакати, то.. Якщо спати, то.. Якщо тваринка, то.. Якщо цілуватися, то.. Якщо морозиво, то.. Якщо любити, то..
Елена: Якщо чай, то зелений)
Якщо музика,то під настрій)
Якщо шоколад,то молочний з горішками)
Якщо літо,то гуляти на всі 100)
Якщо місто,то рідне-Полонне)
Якщо сваритись,то обов"язково миритись..)
Якщо весілля,то з коханим)
Якщо плакати,то від щастя.)
Якщо спати,то не пізно)
Якщо тваринка,то котик)
Якщо цілуватись,то з коханим)
Якщо морозиво,то смачне)
Якщо любити,то любити щиро)
__________
якщо не брати до уваги криві ноги, не гарний анфас, тьмяне волосся і ще багато маленьких погрішностей.....але впринципі і тоді ідеальною не назвеш.....ну так собі....
_______________________________________________________
це напевно писала дывчина,Альонка класна....
якщо хоч поспорити..то нычого не вийде.за нею толпами быгають хлопцы
Класна діваха, дюймовочка і просто красуння)))
дякую..приэмно)*
але мені було б неприємно. про себе таке чути..
а розумію,є заздрісні люди....але щоб так..!!!
люблю**
но очень,очеьнь красивая)
Вже давно знайомі і з кожним днем ти все краща, і краща..
Приємна і вообще така ляля)
цьом!
а можна дізнатись ,хто такої думки про мене??))
люблю
і я тебе люблю..))*
очень приятно..
якА тИ гарнюнЯ......
нУ простО неперевершенО гарнА...
люблЮ тебЕ, моЯ зайкО..))*
надіюсь це взаємно..)
і я тебе люблю))*
Якщо чай, то.. Якщо музика, то.. Якщо шоколад, то.. Якщо літо, то.. Якщо місто, то.. Якщо сваритися, то.. Якщо весілля, то.. Якщо плакати, то.. Якщо спати, то.. Якщо тваринка, то.. Якщо цілуватися, то.. Якщо морозиво, то.. Якщо любити, то..
Якщо музика,то під настрій)
Якщо шоколад,то молочний з горішками)
Якщо літо,то гуляти на всі 100)
Якщо місто,то рідне-Полонне)
Якщо сваритись,то обов"язково миритись..)
Якщо весілля,то з коханим)
Якщо плакати,то від щастя.)
Якщо спати,то не пізно)
Якщо тваринка,то котик)
Якщо цілуватись,то з коханим)
Якщо морозиво,то смачне)
Якщо любити,то любити щиро)
ще раз: ..заздрicть-погана риса.