logo href
Анонимность позволяет высказывать своё мнение без последствий!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [18]
Личный блог
Фотографии
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
дате
.
Новых комментариев:
0
0
бачу, що ти вже забрала силку з вк, але вона є в моїх закладках!)) хорошого тобі дня і щастя всякого...за поворотом)
#
Написал аноним
16 августа 2013
0
ти дуже-дуже класний друг.!!!
#
Написал аноним
07 июля 2013
0
Мій ніс любить твою щоку.Йоу
#
Написал аноним
28 апреля 2013
0
снаймиліша)очі такі добрі,милі і такі беззахесні..
подивишся на тебе...і спокій
ти людина спокою і вкусняшок^^
#
Написал аноним
27 апреля 2013
0
ти просто дуже мила і сонячна людина! люблю тебе:)
#
Написал аноним
19 апреля 2013
0
Погана мала
#
Написал аноним
08 апреля 2013
0
хороша ти людинка
#
Написал аноним
06 апреля 2013
0
та ладно, хороша ти в мене) гарного тобі дня!))
#
Написал аноним
04 апреля 2013
0
зла й недобра!!
#
Написал аноним
03 апреля 2013
0
ей, чого досі +7!?
#
Написал аноним
02 апреля 2013
0
шолі карму тобі трохи попсувати))
#
Написал аноним
02 апреля 2013
0
відгук №3 : музика, медицина, малювання, маша. ти дууууууууже любиш букву "м".))
вона тебе переслідує.
#
Написал аноним
30 марта 2013
0
відгук №2 : ти не банальна. +1.
63 сек. ви шо там знущаєтесь?!
#
Написал аноним
30 марта 2013
0
відгук №1 : коли ти розчешеш волосся...і воно таке пушисте стане. то так гарно^^
#
Написал аноним
30 марта 2013
0
скарга №3 : ще не придумала.
"зачекайте 19 сек" ВОНИ МЕНЕ ВЖЕ РОЗІЗЛИЛИ!
#
Написал аноним
30 марта 2013
0
скарга №2 : чого це ця сова на тебе схожа?
#
Написал аноним
30 марта 2013
0
скарга №1 : як це так... не сказати людям, що хочеш на дн!?
блін...а тепер вони сказали мені почекати 25 сек, щоб написати нове повідомлення.
все, видялайся звідси!)
#
Написал аноним
30 марта 2013
0
хотіла написати "ем...", але сказали, що довжина повинна бути не менше 10 символів. от несправедливість!
#
Написал аноним
30 марта 2013
nektome.blog
Маша Стасюк
По рейтингу
По рейтингу
подивишся на тебе...і спокій
ти людина спокою і вкусняшок^^
вона тебе переслідує.
63 сек. ви шо там знущаєтесь?!
"зачекайте 19 сек" ВОНИ МЕНЕ ВЖЕ РОЗІЗЛИЛИ!
блін...а тепер вони сказали мені почекати 25 сек, щоб написати нове повідомлення.
все, видялайся звідси!)