Новых комментариев: 0
  1. 0
    крутишка) гарний характер)) дуже весела:Р П.с. Синуля)) аха
    #
    Написал аноним
  2. 0
    а шанс ведь был
    #
    Написал аноним
  3. 0
    У кого з твоїх друзів,знайомих1) самі гарні очі 2)схильності до алкоголізму 3)сильний характер 4)плоский гумор 5)розум,як у Энштейна 6)класний стиль одягу 7)шикарна фігура 8)модельна зовнішність 9) Спокійний характер 10)впертий 11)симпатичний(на) 12)щирий(ра)
    #
    Написал аноним
  4. 0
    люблю тебе Іркааа***
    дуже рада і щаслива що дружу з такою людиною як ти!*
    сумую коли ти не вдома....(.....приїжай скоріше......*
    твоя гАня)))*
    #
    Написал аноним
  5. 0
    дуже гарна))
    #
    Написал аноним
  6. 0
    мм...ти чудова хоча і незнайома з тобою...)*
    #
    Написал аноним
  7. 0
    ото ти Іріно вже й і забула...)....
    нашу вулицю зас***анку...ахахах...)_
    Kortni: ахахах) та я і не знала який в тебе номер будинку))
    :**
    #
    Написал аноним
  8. 0
    а сейчас?
    как тебе?
    Kortni: в смысле "как мне?"
    #
    Написал аноним
  9. 0
    шо таке "Kortni D"?
    Kortni: ім"я)
    #
    Написал аноним
  10. 0
    ти знаєш хто це пише?)
    Kortni: що конкретно,із цього всього?)
    #
    Написал аноним
  11. 0
    Ірииинка)))*
    Kortni: я тут)
    :*
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Kortni D
  3. По рейтингу
  4. стр.2
стр.2