а я люблю растрепаннные волосы и в трусах по квартире гонять...
___
у тебе такий статус
я поняв, шо ти любиш з рострьопаними волосами в трусах бігать по квартірі... п*дец
Голубому тільки ти бачиш видно, а в мене кольоровий)))
Та пох на твого друга в мене тоже друзья є, але я сам отвічаю за свої слово...Тобі хоч 15 років є???
___
)))
звісно що в хлопця!..
ахххахахахахххаха ну й насмышила ааахххахахахах
___
у тебе такий статус
я поняв, шо ти любиш з рострьопаними волосами в трусах бігать по квартірі... п*дец
шо хочу те і робллю
Диви скільки тебе друзів уважають...ТИ супер...)))
але всеодно дякую, що хоть добре думаєте!
Ти супер...)***)))000
___
Катюха поклонннікі які в тебе)
______
мда...)
обожнююю тебе***
і я тебе))*
но недай бог ти щє раз мені под руку попадеся...я тебе убью)
можеш не приходить...так і бить...пощєдю тебе!!!
а так хотілось комусь хребта зломать)
Лан ти сказала, що прийдеш...Ловлю на слові там і розберемся, сонце)))
я тобі хребта зломаю)
всьо...на 16:000 біля звьоздочкі)
я за свою сестру всіх пороздираю)
я вас всіх роздеру...і тебе Іг. і тебе бо. і тебе ол.
Пішли на чай...)
Та пох на твого друга в мене тоже друзья є, але я сам отвічаю за свої слово...Тобі хоч 15 років є???