Новых комментариев: 0
  1. +13
    Mala tu sama lytshe
    ljybljy tebe Julia...
    Оля: ехххх....Юльончік ти тоже найкращя***
    кохаю=*
    #
    Написал аноним
  2. +11
    м@лэпушк@ ти лутша люблю=***
    Оля: люблю:***
    #
    Написал аноним
  3. +11
    ех...малиш*
    люблю тебе безмежно моя кроха*
    :**
    Оля: :****
    #
    Написал аноним
  4. +11
    Глупиш,я тебе люблю=*
    твій пупсік Віка <3
    Оля: і я тебе дужу дуже люблю=**
    мій пууууупсік***
    #
    Написал аноним
  5. +8
    кабила моя засрана :*
    любіма
    моя
    найкраща:*
    гамно)
    Оля: хаххахахахаха.....сразу видно хто писав)
    люблю:*
    #
    Написал аноним
  6. +8
    Твій улюбленнний фільм?
    Оля: еммм....я навіть і незнаю)багато які подобаються)
    #
    Написал аноним
  7. +5
    дуже красива та хорошо людина*
    Оля: дякую,приємно*
    #
    Написал аноним
  8. +5
    гарна:***
    Оля: дякую*
    #
    Написал аноним
  9. +5
    хлопця свого любиш?
    Оля: еммм...я думаю що в мої роки про любов і мови не може бути)
    #
    Написал аноним
  10. +5
    курваааа моя кохана=******
    дужееееее люблю,сама знаїш*
    Оля: дааааа,люблюююююю*
    #
    Написал аноним
  11. +5
    Сама лутша аднаклашка=****
    Люблю
    Оля: :***
    #
    Написал аноним
  12. +5
    Ти хороша малишка)
    Оля: дякууууую*
    #
    Написал аноним
  13. +4
    дуже симпатична)
    Оля: дяяяяяяяякую**
    #
    Написал аноним
  14. +4
    малааааа ти кльова і не спорь :*:*
    Оля: хаххаххахахаха...дяяяяяякую:**
    #
    Написал аноним
  15. +4
    ти така жистока но всьотакі любіма***
    Оля: в чьому я жистока?
    #
    Написал аноним
  16. +4
    милаха))_))))))))
    Оля: ммм....дякую:*
    #
    Написал аноним
  17. +3
    люблю тебе моя малиха*
    Оля: :**
    #
    Написал аноним
  18. +3
    Я тебе хочу Малепушка... Максімка))) ууххухуху фотка взбодрила!
    #
    Написал аноним
  19. +3
    сонечко моє..я від тебе тащюсь..Міся
    #
    Написал аноним
  20. +3
    я тебе люблю твій пупсік Міся)
    #
    Написал аноним
  21. +2
    ахуенна людина)))
    Оля: ммммм.......дяяяякую*
    #
    Написал аноним
  22. +2
    ну ти хороша))
    Оля: дякую**
    #
    Написал аноним
  23. +2
    можно я тебя трахну?)
    Оля: хахахахах)нє не можна)
    #
    Написал аноним
  24. +1
    а вона мала Оля)але вона з баригами не знайомиця !такшо драчі
    |
    \/
    #
    Написал аноним
  25. +1
    малявка люблю**
    Оля: :*
    #
    Написал аноним
  26. +1
    Люблю тільки тебе*
    #
    Написал аноним
  27. +1
    Прекрасна , яскрава , весела особистість )
    Оля: дякую,приємно)
    #
    Написал аноним
  28. +1
    I love you*****
    Оля: :***
    #
    Написал аноним
  29. +1
    Maluxa=))tu sama klasna***
    Оля: дяяяяяяяякую:******
    #
    Написал аноним
  30. +1
    яка різниця скільки років?
    якшо відчуваєш що це твоя людина, що це та з якою ти хоч бути всі найближчі роки....то і тут може бут любов!)
    Оля: ну незнаю незнаю)
    значіть покі тільки симпатія а потім побачимо,можливо все зміниться!!!
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Оля Столярук
  3. По рейтингу
По рейтингу