logo href
Анонимность питает креативность и тягу к экспериментам!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [11]
Личный блог
Фотографии
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
дате
.
Новых комментариев:
0
+7
ти красива, розумна дівчинка...людинка, яку я поважаю і ввважаю справжнім другом)))нажаль давно не бачились(((треба зустрітись і відпочити на повну сонце)))
Іваночка:
Оо* Дякую! Я теж дууууже хочу зустрітись! ...і повідриватись**
#
Написал аноним
15 мая 2011
+3
ти заважди поруч , в кожну хв. мого житття...я за тобою сумую...= KISSS =
Іваночка:
мм... приємно що комусь потрібна** ...Знати б ще кому...:((
#
Написал аноним
17 мая 2011
+3
дуже хороша і прікольна,і чарівна людина))) з тобою ніколи не засумуєшся...будь завжди такою, якою є...!!!
Іваночка:
Дякую* ..приємно чути такі слова))))
#
Написал аноним
16 мая 2011
+3
ти дуже дуже класна !!! суперова людиночка !
Іваночка:
дуже-дуже дякую)))
#
Написал аноним
16 мая 2011
+3
гарненька, мила дівчинка...ще не зіпсована цим жортоким і вульгарним світом)))зараз рідко такі є...залишайся такою...)))
Іваночка:
я постараюсь.... ))
#
Написал аноним
15 мая 2011
+2
така маленька...а така добра...щира і красива...)
Іваночка:
Спасибі..=)) **
#
Написал аноним
16 мая 2011
+2
класненько...
Іваночка:
що класненько?
#
Написал аноним
16 мая 2011
+2
я тебе добре незнаю,але на вигляд ти дівчинкааа нормальна)))удачі тобі
Іваночка:
))))
#
Написал аноним
15 мая 2011
+1
класна дівчина, і хлопця дуже хорошого маєш)))
Іваночка:
Дякую...__)
#
Написал аноним
18 мая 2011
+1
Іваночко...ти красива та хороша,мила, добра та смілива...залишайся такою як є і будеш щасливою завжди...
Іваночка:
Надіюсь що ці слова збудуться)))))))
#
Написал аноним
15 мая 2011
+1
як на мене, то ти хороша, мила... гарна...
з тобою можна поговорити...)
Іваночка:
Дякую...)
#
Написал аноним
15 мая 2011
nektome.blog
Іваночка Бігун
По рейтингу
По рейтингу
з тобою можна поговорити...)