Ця історія про дівчину яка хотіла трошки щастя!!!!!!!!!!!!!!!!!!Вона шукала своє щастя....та так і незнайшла!!!Вона виросла з батьками,але в 2008-році її спіткала біда.Помер її тато і життя стало зовсім нецікавим і без якого-небуть сенсу!!!Час ішов і вона зусріла його,того який приніс їй багато щастя і який Був для неї другим татом!!!!Вон щодня з ним спілкувалась,але як кажуть недовго в казці поживеш!!!Так і вона недовго там пожила...Їй на душі було дуже погано і хотілось щоб рядом був хтось і підтримав її...все починалось так:Був останній день вересня,вона з дівчатами пішла гуляти.Там зустріла його...спочатку вона подумала:"пацан як пацан нічого в ньому особливого,але з часом думка її помінялась"
Він був випивший вона з ним говорила про всякі дурниці.Вони сміялися і слухали музику.І вже коли вони(дівчата)йшли він дав свій мобільний щоб вона написала свій номер.Тут все і почалось...Тогож вечора вона сиділа і дивилась у вікно,в неї задзвонив телефон.Перша її думка :"ЦЕ ВІН!!!"
- Показаны негативные комментарии. Показать только
- позитивные,
- нейтральные,
- все.
- Сортировать по дате.
- Комментариев нет...
Новых комментариев: 0
