- Показаны все комментарии. Показать только
- позитивные,
- нейтральные,
- негативные.
- Сортировать по дате.
-
дам підказку: Я - ПОЛІТОЛОГ!!! =)+1Van: Валентина??=)))#Написал аноним
-
Ееее, так не цікаво!!! ти би вже мав здогадатися!!!=)+1Van: мав би...#Написал аноним
-
ти чудова людина, залишайся таким завжди)+1Van: дякую...обовязково))#Написал аноним
-
не скажу, ти подумай добре!!!=)+1Van: ну скажи....пліс)))#Написал аноним
-
здогадався хто я?=)+1Van: чесно кажучи не...м/ж?#Написал аноним
-
я не надто добре тебе знаю, але відразу видно. що ти дуже хороша людина, а ще гарний друг! завжди залишайся таким!!! =)+1Van: дякую...а якщо схоч познайомитись поближче, то в цьому нема проблем=)#Написал аноним
Новых комментариев: 0
