я подолала ще одну серію. він мені вже нудний, але шкода закинути( ну от знов смітити почала...я невиправна( але мені треба вірити, про себе тільки правду говорю;) чим займаєшся?
та так не цікаво)
ну іди, але таких тортиків вже нема і чаю халявного там не продають =Р ще й вітер зносить все живе)
Вадим: мій улюблений тортік завжди є)
а чай можна і дома зробити) раз пропонують, а потім не видають себе... то прийдеться так зробити)
я прикінусь не живим)
гуляти - це добре) гарно погуляти)
Пиши в ЛС)
Збираюсь десь іти гуляти)
не вірю є(:
Домовились))
вроді кажуть шо хороший)
В мене є знайомі нестерпні, але нічьо, живем)
Та самому не цікаво вичисляти)
ну іди, але таких тортиків вже нема і чаю халявного там не продають =Р ще й вітер зносить все живе)
а чай можна і дома зробити) раз пропонують, а потім не видають себе... то прийдеться так зробити)
я прикінусь не живим)
шо тут такого)
ех... треба кудись іти і купити собі теж)
А ти хоч мене подразнити?:)
хочеш торта?)
а є?)
Ну якщо постійно усміхатись:)
P.S. йууухххуууу, хтось тепер "щасливий", день не пройшов безрезультатно:)
P.P.S. Ах да, забув, сміюсь))
в чому фішка?
і можеш написати шо думаєш)
Але не розганяйся там сильно))
Взаємно;)
Пасиа)
Взаимно;)
гєбята я нє в кугсє)
хароший)
=^_^=
=(^^,)=
ГГГ*