Милий,хорошинький,чесний,добрий,співчутливий,щирий,правдивий,ласкавий,малиш,довірливий,красівий,МУЖИК),впевнений в собі та в мені,улюблений,найкращий,ДРУГ,співрозмовник,смішний,цікавий,усміхнений...ти мій бананьчік я твій потсолнушок....*
Nikolas: дякyю тaнюшкa! ти нaйдopoжчa.. нy ти ж знaєш. спc тобi шo ти є! люблю cильнo!
ми завжди будем друзями, щоби там на казали один одному... а ти, спершу подумай, аніж щось казати. твої слова я ЗАПАМ'ЯТАЮ НАЗАВЖДИ!!!!!!!!!! добре, що ти наговорив мені всякої "правди", тепер я знаю, яка Я...!
вона шикарна, щира і найкраща
а хто цікавиться?
це любов?
сором'язливий, чесний і відвертий!
Мало зараз таких...
Еххх...жаль ми не разом...
хіхіхіхіхіхіх