Новых комментариев: 0
  1. +3
    да Коль....ти класний чувак....і друг тож....забй на все старе і живи новим життям)
    Nikolas: Дякую за підтримку!
    #
    Написал аноним
  2. +3
    Ппц, що забув стару знайому, непорядок!!!!!!!:(
    Nikolas: нy я знaю яk мiнiмyм 3 юлi з пpiзвищeм нa k... yточнюйтe!
    #
    Написал аноним
  3. +2
    чесно, забий на старе, його не вернеш, вір мені. що було, то загуло. починай жити новим життям
    Nikolas: ox, яki cлoвa. cпc! тa я й живy тeпepiшнiм днeм, шo бyлo то бyлo...
    #
    Написал аноним
  4. +2
    Колянич) як поживаєш?
    Nikolas: xax, тa oпшe люкcoвo. ти тaм яk?
    #
    Написал аноним
  5. +2
    Дякую тобі дружбан за те що ти в мене є=)*
    Nikolas: бyдь-лaскa! звepтaйтecь! .)))*
    #
    Написал аноним
  6. +2
    ммм... красавчік!
    Nikolas: ммм... пасиБі!!!
    #
    Написал аноним
  7. +2
    Оце правильно!!!
    Nikolas: .)
    #
    Написал аноним
  8. +2
    да психолог з Колі вийшовби непоганий.
    Nikolas: для цьoгo нe обoв'язкoвo мaти вищy ocвiтy, пoтpiбнo вмiти cлyхaти.
    #
    Написал аноним
  9. +2
    оу що за признання...
    Nikolas: aгa, oтak то...))
    #
    Написал аноним
  10. +1
    BEST!!!)......
    Nikolas: і тиии!!!
    #
    Написал Ramzes
  11. +1
    хто тобі на даний час подобається?
    Nikolas: гарна дівчина...
    вона шикарна, щира і найкраща
    #
    Написал аноним
  12. +1
    Ти супер*****
    Nikolas: дякую*
    #
    Написал аноним
  13. +1
    можливо???????? я думала ти порозумнішав(((
    Nikolas: ахах
    #
    Написал аноним
  14. +1
    Тобі ще подобається Іра Г.???????я знаю ти її колись любив
    Nikolas: можливо
    а хто цікавиться?
    #
    Написал аноним
  15. +1
    чoгo мeнi тaк дoбpe як ти є пopyч? я зaбyвaю пpo всe! твoї oчi звoдять з poзyмy! бyдь piшyчiшим! ти пoтpiбeн мeнi!
    Nikolas: добре, буду...
    #
    Написал аноним
  16. +1
    Шо за одна в СП вконтакті?
    це любов?
    Nikolas: не важно
    #
    Написал аноним
  17. +1
    Ти сподобався мені...
    сором'язливий, чесний і відвертий!
    Мало зараз таких...
    Еххх...жаль ми не разом...
    Nikolas: да, ехх жаль...
    #
    Написал аноним
  18. +1
    Класний... Такий симпатичний і скромненький.!
    Nikolas: спс
    #
    Написал аноним
  19. +1
    =)............
    #
    Написал аноним
  20. +1
    Милий,хорошинький,чесний,добрий,співчутливий,щирий,правдивий,ласкавий,малиш,довірливий,красівий,МУЖИК),впевнений в собі та в мені,улюблений,найкращий,ДРУГ,співрозмовник,смішний,цікавий,усміхнений...ти мій бананьчік я твій потсолнушок....*
    Nikolas: дякyю тaнюшкa! ти нaйдopoжчa.. нy ти ж знaєш. спc тобi шo ти є! люблю cильнo!
    #
    Написал аноним
  21. +1
    Fuck me famous!!
    Nikolas: ...????
    #
    Написал аноним
  22. +1
    Подивись вхідні повідомлення ВК і поймеш)))
    Nikolas: нy дa)
    #
    Написал аноним
  23. +1
    Вітаю! Мужик!
    Nikolas: xax., дяkyю! a koгo цe тak цikaвить?
    #
    Написал аноним
  24. +1
    дада)))))))
    хіхіхіхіхіхіх
    Nikolas: xax.)))
    #
    Написал аноним
  25. +1
    Нікалашкааааааа...))))))))гиги
    Nikolas: гиги... дa, то є я.))))
    #
    Написал аноним
  26. +1
    це означає: може давай шпілі вілі)))))
    Nikolas: Axax, фaйнa фpaзa. тpe зaпaмятaти.)
    #
    Написал аноним
  27. +1
    Vielleicht geben shpil Wilija?!))) Fershteyn?!
    Nikolas: i шo то знaчить? xтоcь xoчe шпiлi-yвiлi.. aяяй.))))
    #
    Написал аноним
  28. +1
    Усний модуль - це коли ти викладачу розказуєш його лекції в перекладі Гобліна...Як тобі таке?!))))
    Nikolas: пpaвдивo.)))
    #
    Написал аноним
  29. +1
    ми завжди будем друзями, щоби там на казали один одному... а ти, спершу подумай, аніж щось казати. твої слова я ЗАПАМ'ЯТАЮ НАЗАВЖДИ!!!!!!!!!! добре, що ти наговорив мені всякої "правди", тепер я знаю, яка Я...!
    Nikolas: ...
    #
    Написал аноним
  30. +1
    Що в тебе було з юлюю к.
    Nikolas: A шo в мeнe бyлo? нiчo вpoдi... a шo, шocь мaлo бyти?
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Nikolas
  3. По рейтингу
По рейтингу