Істина - це відображення реальності, яка є багатогранною, тому варіантів правд досить багато, і всі вони мають право на існування, хоча вони є істинними частково, оскільки власне істинність будь чого починається із визнання багатоформності реальності, нематеріалізованої матерії. Отже, коли ми висвітлюємо лише одну сторону реальності, то дана сторона не дає там повної картини власне реальності. Ми можемо сприймати частину за ціле , але наше суб*єктивне не є об*єктивним ні за яких обставин.
- Показаны позитивные комментарии. Показать только
- все,
- нейтральные,
- негативные.
- Сортировать по рейтингу.
- Комментариев нет...
Новых комментариев: 0
