...воно тривожить мене щомиті, воно не дає мені нормально спати, а опісля сну відчуваю себе вбитою(хоча в такому стані навіть апатія - позитивна хурма), воно шепоче залишся, але не тримає... ...от. ..а якщо сказать що це і є оте життя ? ... напевно треба чим скоріш вивчать психосоматику, бо ще єдна - дві таких приключки, ненаю.. хм..
- Показаны позитивные комментарии. Показать только
- все,
- нейтральные,
- негативные.
- Сортировать по дате.
- Комментариев нет...
Новых комментариев: 0
