цінуйте кожну мить,ловіть її, насолоджутесь, хвилюйтесь та р=адійте, ібо воно того варте... в єдну хвилину все є, в іншу пустота.. й порожнеча у всіх значеннях цього слова. печалька, коли всі болячки - хронічки збираються разом й не дають навіть рухатись, не те що вільно думати та щось казати... знову усвідомлюю, що багато моментів вилітає з пам*яті, а запеченими на знімках вони не залишились... але які ж яскраві образи у ті моменти, коли, здавалось,є можливість відпустити все, і радість, і сміх, і життя.. а болі як такої не існує, тому і нема з такого що відпускати, адже є біль фізичний - тоді вже болить серце, опорно-рухова система вже не є рухома, а голова не мислить, не генерує ідеє, а лиш потоком відбиває те, що раніш було приховане вагомішими обставинами... охох.. не в тому була суть цього посту, але я й насправді ще пару хвилин тому бачила яскраві спалахи уві сні .. таке ж буває рідко, та на все свій час, усе є урок - тільки б зрозуміти для чого?!!)
ловіть*
| Комментариев: 0
- Показаны нейтральные комментарии. Показать только
- позитивные,
- все,
- негативные.
- Сортировать по дате.
- Комментариев нет...
Новых комментариев: 0
