23 травня, четвер.
Я вперше їду в Київ автостопом. І доїзджаю.
Це моє перше свідоме, доросле перебування в Київі.

І... там, в 2013-му: Я вас не знаю. Ні тебе, ні тебе - темний в очах, з відчаєм в умі, відкритий до вітру та пилу, до бід, до випадковостей
Вас не було тоді, зі мною чи при мені - як і зараз. А Я Є.

Причина поїхати в нікуди, в оцей Ханжо-стан була простою та незалежною від ВАС. і ніколи не буде. Щоразу

Щоразу готуюся до розчарування - і тому володію ситуацією і вашими помислами

в Кінці 2012-го року почав публікуватися в видавництві Склянка Часу-Zeitglas - а тому вирішив особисто прибути на III-ій Книжковий Арсенал, вперше і познайомитися з видавцями особисто і, якщо пощастить - потрапити на прим'єру чи виступити там. Все просто.

Життя складне і невдячне. Але Я Живий, досі. Значить захід відбувся.

Читать далее >
nektome.blog https://nektome.blog/ +7 (927) 2893774
Украинский язык
| | Комментариев: 1 | Перейти в пост>
13 січня 2012. Присвячую цей запис цій добі. В ній все і менше, раніше до цієї дати - аж до початку 2010го.

13 січня 2012 го: навернулася на міль круїзний лайнер Коста Конкордія.

Десь 8 січня померла моя бабуся, по татові, якраз, коли Я знаходився в гуртожитку, готувався до екзаменів. Що ж, це сталося.

13 січня, з часу до 2х ночі - Я нарешті ввів назву групи, пісні якої мріяв здобути близько 5 років: і от, тільки тепер, скачав. Angels & Airwaves. В торренті сукупно був і фільм: їх чи з ними - ще не знав, але...

Рівно в 2 ночі, з хвилинами: Я вимкнув світло, вмостився і почав дивитися цей фільм від групи AVA. Це все змінило мене, вплинуло на мене. Це був момент істини - апогей естетичного, поетичного, душевного насичення.
В 4 ранку вклався спати, щасливим. Будильник не ставив: адже завтра екзамен.

Прокинувся в 11... Про Аварію Коста-Конкордії дізнався по мобільному, ліниво сидячи на екзамені, до якого навіть не готувався. Бо предмет - прекрасний, викладач - прекрасний, предметно - все було зі мною: екзамен - завжди свято.
nektome.blog https://nektome.blog/ +7 (927) 2893774
Украинский язык
| Комментариев: 2 | Перейти в пост>
завжди "бродив по ночам і хто-зна де". - так говорила мама постійно, рідше і тато.

Так, "бродив" і потночам теж, особливо коли ніч поневолі наступає в 4 вечору

пробував свої сили: шукав підробіток, ходив на заходи, ходив до різних компаній - де слухав і намагався бути корисним чи вловити удачу
Нічого подібного не було.

Тільки досвід: був де був, бачив- спілкувався з тими - хто був, з ким випадала можливість

Але своїми "бродіннями":
- Я, на поч. 2 курсу отримав ЩАСТЯ, холодильник
- з 2014-го здобув 97% кола друзів та знайомих в Київі
- видався в альманасі кращих за 2012 р.,
- презентувався з видавництвом  на КНИЖКОВОМУ АРСЕНАЛІ
- познайомився з неймовірною жінкою і ми були разом
- познайомився з Метром поезії В'ячеславом Рассипаєвим
- знаходив квартири, заробітки an&g...
Читать далее >
nektome.blog https://nektome.blog/ +7 (927) 2893774
Украинский язык
| Комментариев: 1 | Перейти в пост>
Свої квартири - ніколи не називав Домом
бо "Вдома" - це там де добре, де спокій, де ти свій

В кожній квартирі - було щось таке, що формувало в голові інакші пісні, для музифікації в голос, з телефону; формувало інакші відчуття холоду: через босу ногу, стопи, по грудях

Не важливо - в якому районі міста ти живеш, важливо - з ким ти бачишся, де проходять зустрічі, звідки повертаєшся.

Можна жити довго на одному місці, на одній квартирі - і не відчувати гостроти вражень, богемності від квартири та тутешніх місць; 
а буває місяць, 2-3 чи 4 місяці, чи скільки там - не вистачає душевних сил, щоби не згадувати і не прагнути там залишатися.
Але чому ж Я не там і досі? - Бо щастя не буває постійним,
бо щастя від вражень - це і біль та пережиті муки від проблем та проблемних ситуацій, осіб, господарів хат - які ми, Я відчував на собі дуже часто в саме тих місцях,
це Інь та Янь тих місць, по яким Я часто "плачуся" собі

...
Читать далее >
nektome.blog https://nektome.blog/ +7 (927) 2893774
Украинский язык
| Комментариев: 2 | Перейти в пост>

Історія створення сценарію фільму ЧУЖИЙ-'79 р.
(хохмо-байка)

- Був один єврей в штатах. Він написав перший варіант сценарію до майбутнього фільму.
- показав його своєму другу єврею. Той Ідею дуже зацінив.
- дальше, цей другий єврей вирішив пробивать бабки на фільм - і почав показувати його, сценарій, іншим євреям з голлівуду.
- і найшлося два калєги-єврея із кіноцеха, які рішили - що їм тоже нравиться цей сценарій
- но не будь вони євреї: і рєшилі наєбать всіх згадуваних до цього євреїв та автора ориджіналу
- тупо взяли і переписали сценарій в чорновик: ізмєнілі дату, імена та понапихували трохи лишньої ***ні, а якусь ***ню - викинули вообще. Таким остоконче...-конечним образом в фільмі появився андроїд.
- коли перший єврей, автор ориджіналу, узнав що його найобують і ось-ось наїбуть вообще - він обідився.
- но так як останні 2 года він жив на гроші, гроші йому були нужні - він попросив того самого другого єврея, який перший повірив в нього - найти чуваків, які хочуть купити його сценарій: на условіях - що з нього в натурі поставлять фільм. Тільки не тих, що його почти наїбали.
- І цей другий єврей - найшов таких чуваків.
- і тут іронія судьби. Нова тройка євреїв була з будущої Студії Фокс...

Читать далее >
nektome.blog https://nektome.blog/ +7 (927) 2893774
Украинский язык
| | Комментариев: 0 | Перейти в пост>


Це случилося в день народження Оксани.
Я приїхав в Суми, в день, коли в моему селі був храм. 6 травня.

Це Другий із двох храмів у моєму селі.
«Храм» – це в честь заснування церкви, тобто Храму. Само собою – в якийсь світлий православний празник.
В нашому селі було аж три храми – але історія проковтнула відомості про третій. Зато в сусідньому – тільки один, як і в більшості других сіл по району. Ну це отступлєніє. Тепер про грішне.

Пахові канали гуділи несамовито. Обично – перед сексом, а тепер – після його відсутності. Зате черговий раз моя фізіологічна прикмета спрацювала вірно. Штош…

Ми їли салат із йогуртом, вмокаючи його в баночку: Я, Оля і її друг.

Оля дивилася на численну мошкару, яка вивелася в нетрях її кухні і казала, що з ними треба поводитися по-буддистські, бо то все – живі душі.

Йшов дощ, її друг не мав шкідливих звичок, а вона захотіла покурить. Я склав їй компанію, вона – палила, а Я – був рядом.

Назрівала гроза. Хмари вже набули прекрасного вигляду ще з самого початку нашої зус...

Читать далее >
nektome.blog https://nektome.blog/ +7 (927) 2893774
Украинский язык
| Комментариев: 0 | Перейти в пост>
перед самим новим роком:
- пішов з Роменської на площу -залежності дивитися на інших
- на повороті на Іллінську вул. - придумав назву-означення року
- вштирила тематика зомбі-асоціацій, раптопо
- зняв мобільне відео на тему зомбі. розважався. відео мусорне
- невдоволений новоріч.привітанням президента Зеленського
- новий рік зустрів в компанії Наді і її компанії, яких зустрів на площі.

січень-лютий
- провів два авторські вечори-квартирники в Києві, за егіди Марії Сергіївни
- на православне Різдво, 7 січня - додзвонився до Нашти, ледь не вперше за 2 роки
- познайомився з Аліною, Іриною. Подальше спілкування.
- почав дивитися предчею Рея Донована, з однією з його героїнь в ролях - серіал про лесбіянок від #Show_Time "L-World". Підсів.
- почав активно дивитися випуски-бесіди на каналі Гобліна про філософські і важливі теми. Апогей - про серіал Рим з Клімом Жуковим. заставка в кінці частини-випуску - заворожу і викликає відчуття незвіданої пустоти

березень
- диско-танці-вечори на самоті під сет діджея-виконавця Sophie. Блаженство
- пригодницькі відчуття коли почалася умовна паніка ат шумиха щодо карантину з 16 березня. Наблюдав і ржав. Таке саме було весною 2014-го, коли крим і донбас стали неН...
Читать далее >
nektome.blog https://nektome.blog/ +7 (927) 2893774
Длиннопост
Украинский язык
| Комментариев: 0 | Перейти в пост>

Моя вірна супутниця 

Я отсидів на ній 10 років 

Де тільки не сидів, де тільки не бував. 

Я про свою Першу, сумку «почтальйонку». 
Вона пам’ятає багато, ці спогади ми формували разом. 
Та настав її остаточний час, коли з її загашників визирало пів паспорту, коли собачку-застібку так заклинило, що Я і досі не можу зрушити її з мертвого місця, навіть в гаражі зі станком та плоскогубцями. 

Мою сумку ми придбали із татом, в Сумах, в липні-серпні, в останні моменти вступної компанії, а може навіть перед заселенням в гуртожиток, останніх числах серпня 

І почалося. 

Перші два тижні вересня Я її іще обживав і старанно носив в ній зошити. Але потім зі мною познайомився Антон. 
Від цього моменту Я став узнавать про нові інтєрєсні місця і вєщі: став бувать на кампусі, на висотках, на річці, на камнях і скам’ях, в общагах, хатах, на Тітаніку особо. 

Титанік – це Друге знакове місце, де Я отсижувався на сумці, де на ній сиділи другі і де було… прекрасно! 

Сумка, як Я пізніше вияснив, коли досліджував її ніші і розставляв нужні вєщі по нужним карманам – була дуже хорошою для мене і вельми практичною в своїх карманах. 

Читать далее >
nektome.blog https://nektome.blog/ +7 (927) 2893774
Украинский язык
| Комментариев: 0 | Перейти в пост>
художній вимисел

Ідеш собі в діловому костюмі по вулиці, кругом сіро, осінній ранок, люди недоспані, а ти вже потихеньку топчеш кукурудзяні ролли в сухом’ятку, нюхаєш запах пожежі, слухаєш гавкотню вуличних песиків, ворон: і більше нічого не треба.

Шлангуєш, відриваєшся, дивишся на кого-хочеш, роздивляєшся – що цікаво; навіть транспорт не заважає, все наче якийсь сполошний гул: воно і не дивно, ти ж пішов через базарний перехід;

зупинився, витягнув ролл, поки чистими руками, подився в його дірочку на вулицю – як той нумізмат через лупу на копійку, примружився, вставив кільце типу пенсне: - Не то! - В цей час ти усміхнув декілька людей навколо, перелякав пере?купку, а одна дитина стала ковирятися в заборі і зразу в носі;
з’їв кільце і з хитрістю зирнув у вікно на 3 поверсі: там твоя робота.

Ти дойшов, прийшов – і навіть чіпсо-роли з’їдені Тут уже нада просинаться!
Хоча, якби не забути своє нове пальто, залишене на стільці робочого місця та упаковку з біхеровкою, забрати – вийти і лиш тоді вже й прокидатися.

2016-08-22
nektome.blog https://nektome.blog/ +7 (927) 2893774
Украинский язык
| Комментариев: 0 | Перейти в пост>

Написал их в лёгкомсумасбродстве. Спасибо Милене.

В начале января, послетаких приятных встреч и разговоров с Миленой, вдруг - прекраснымпредрождественский утром в 9 утра - Я резко ей не угодил, ссора из ничего...

И уже в 10-11 утра Яначал сочинять свои умопострония об Идиологемах "Мастер И Маргарита"

Не с ровного места Яэту тему затронул. Дело - в Нашем, с нею Первом свидании и памятной прогулке ифото возле памятника Булгакову в Киеве.

Наверно вспомнилосьнечаянно. а фильм Я пересматривал толи пол - толи год назад.

Но у меня группа: Восход на Закате, тематика душеобречённая, тематично.

Сперва Я о Берлиозе писал, через немного дней или вечером – о Бегемоте. А потомуже о Бездомном и прочем дописал...

МИША БЕРЛИОЗ


 

Если взять за примерроман "Мастер и Маргарита", какраз сейчас, я себя асоциирую больше с Мишей Берлиозом: уставшим, повидашим,кажись, всё интересное; даже от Исуса, с которым к нему пришел, аки апостол,Мастер – он устал.

...

Читать далее >
nektome.blog https://nektome.blog/ +7 (927) 2893774
Длиннопост
| Комментариев: 1 | Перейти в пост>
  1. nektome.blog
  2. Argonauts Spirit
  3. Блог
  4. стр.35
стр.35