Фотограф мого міста

Так як моє життя тісно пов'язане з фотографією, я частенько розглядаю роботи різних фотографів.
Нещодавно в інтернеті наштовхнулась на фотогографа мого міста - Ромео Бойка. Досі не відійшла, тому можу сказати тільки одне - я в захваті! В такому місті де так багато фотографів і кожний по своєму індивідуальний і прекрасний, зустрівся неординарний. Його завжди переповнюють цікаві задумки, які він одразу втілює в життя. І його роботи справді дихають, оживать...
Крім того є багато цікавих речей, які роблять його творчість неперевершиною!
Я б з радістю співпрацювала з ним, але нажаль все залишається по старому...
Поки що про це можна тільки мріяти!)
nektome.blog https://nektome.blog/ +7 (927) 2893774
| Комментариев: 2
    Новых комментариев: 0
  1. 0
    Рома хорош, это да. Но самый лучший фотограф в нашем городе это Форс. Безусловно!
    http://vk.com/id110186747
    Анастасия: приємно здивована, справді круто)
    щоправда течія трішки не моя**
    #
    Написал аноним
  2. +1
    Ти маєшь рацію - він дивовижний фотограф та Майстер свого діла. Сподіваюсь, у майбутньому ти з ним співпрацюватимеш :) Або, навіть, створите свій легендарний фотодует)
    Анастасия: так, дякую велике!)
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Анастасия Шептицкая
  3. Блог
  4. Фотограф мого міста
Фотограф мого міста