logo href
Анонимность позволяет высказывать своё мнение без последствий!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [34]
Личный блог
Фотографии
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
рейтингу
.
[1]
2
»
Новых комментариев:
0
0
бо треба пароль
1q2w3e
о шо!!!!
#
Написал аноним
18 июля 2011
0
от і в мене та сама срака
Блін,як я могла забути.оойй
#
Написал аноним
18 июля 2011
0
Кать, я тоже свій не помню ;(
Аліна.
але він покі збережений... удалиться, як поміняють віндовс, блін.
#
Написал аноним
18 июля 2011
0
це шо значіть?
(знизу комент)
п.с.Це Катя, я забула пароль;(
#
Написал аноним
18 июля 2011
+1
олесюнчик чуб"юк)ахах
#
Написал аноним
18 июля 2011
+2
очень хорошая !
#
Написал аноним
17 июля 2011
+5
нгарна,дуже симпатічна мала)улибачька просто отпадна)
з тобой прикольно спорить)))уру
Katya:
дякуюю!
ой ну звичайно аха
з тобою теж;))
#
Написал аноним
13 июля 2011
+7
всунул бы между сиськами пару раз
Katya:
фуу,какой ужас!
ну и мысли...
#
Написал аноним
13 июля 2011
+7
Красавіца з гарною посмішкою)
Katya:
приємно:*
#
Написал аноним
10 июля 2011
+8
Добра дівчинка,яка завжди може підтримати;)
І в якої ніколи з лиця не зходить усмішка;)
залишайся такою=*
Katya:
Дякую,мені дуже-дуже приємно!:*
#
Написал аноним
08 июля 2011
+9
хорошун...
смієшся заразно...і ти це знаєш)))
Katya:
дякую-дякую:)
нуу..можливо)
#
Написал аноним
06 июля 2011
+7
гарна Катя
п.с. Орлик
Katya:
lzre.
#
Написал аноним
06 июля 2011
+7
хорошая такая.
Katya:
приятно
#
Написал аноним
06 июля 2011
+9
дуже хороша-*
Katya:
вдячна-*
#
Написал аноним
06 июля 2011
+7
Ти як завжди неперевершена)
красуня:*
Katya:
мені дуже приємно!
:*
#
Написал аноним
05 июля 2011
+7
привіт) кіцік_)
Katya:
Привіт:)
#
Написал аноним
05 июля 2011
+8
гааарненька )
Katya:
дякуюю)
#
Написал аноним
04 июля 2011
+8
то є так, взагалі така чудова ^_^
*Взривко
Katya:
Максік*_*
#
Написал аноним
04 июля 2011
+8
таких хороших людей як ти, дуже мало
Katya:
<3
#
Написал аноним
04 июля 2011
+8
все буде добре*)
Katya:
я знаю!:*
#
Написал аноним
04 июля 2011
+7
я ыванка ахаха так спалилася ахахаха************красунька ти!!*
Katya:
:DD
це точно!
дякую:**
#
Написал аноним
04 июля 2011
+11
оооооооочень милая)
Katya:
*_*
#
Написал аноним
02 июля 2011
+11
есть парень?
Katya:
это очень важно?
#
Написал аноним
01 июля 2011
+11
красивая =)
Katya:
спасибо;)
#
Написал аноним
01 июля 2011
+13
I want sex with you
Katya:
This is so cute:D
#
Написал аноним
01 июля 2011
+13
Яка класна дівчина та щей красавіца! Жаль що не моя!!!
Katya:
приємно:)
#
Написал аноним
01 июля 2011
+11
мила дівчинка, якби ще не була б такой наївной була б взагалі чудовою)
Katya:
хм..наївна?
чомусь завжди думала,що це не так.Ну хоча, можливо, зі сторони краще видно.
Всеодно дякую:)
#
Написал аноним
30 июня 2011
+13
хороша
*_*
Katya:
:*
#
Написал аноним
30 июня 2011
+13
superrrr ;)
Katya:
:)
#
Написал аноним
30 июня 2011
+16
любовь моя =*
Katya:
ох-*
#
Написал аноним
28 июня 2011
[1]
2
»
nektome.blog
Katya Gorbatyk
Негативные комментарии
Негативные комментарии
1q2w3e
о шо!!!!
Блін,як я могла забути.оойй
Аліна.
але він покі збережений... удалиться, як поміняють віндовс, блін.
(знизу комент)
п.с.Це Катя, я забула пароль;(
з тобой прикольно спорить)))уру
ой ну звичайно аха
з тобою теж;))
ну и мысли...
І в якої ніколи з лиця не зходить усмішка;)
залишайся такою=*
смієшся заразно...і ти це знаєш)))
нуу..можливо)
п.с. Орлик
красуня:*
:*
*Взривко
це точно!
дякую:**
чомусь завжди думала,що це не так.Ну хоча, можливо, зі сторони краще видно.
Всеодно дякую:)
*_*