logo href
Анонимность позволяет размещать информацию в открытом, сыром виде!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [16]
Личный блог
Фотографии [10]
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
рейтингу
.
Новых комментариев:
0
0
ти ніколи не будеш зімною
#
Написал аноним
24 февраля 2013
0
ти нариваєшся мала
Олександра:
http://cs6031.userapi.com/u16000177/docs/346601d8d774/fak_yu.gif
#
Написал аноним
04 февраля 2013
0
вы,бляди,сначала докажите что Артур изменяет Саше,а потом уже пишите хуйню свою!
Олександра:
да бля..я доказательст жду..аа нету..менше пиздеть надо..отморази ..пургу не метите
#
Написал аноним
10 января 2013
0
ти заслуговуєшна краще життя , ти добра но просто боїшся цепоказувати, небійся!!!!!
Олександра:
а я і не боюся..я добра тільки для близьких
#
Написал аноним
22 декабря 2012
0
от ти любиш Артура, тільки про нього і думаєш а от він тобі ізміняє
Олександра:
слиш..а ти мені в лічку напиши ..що він ізміняє..ідокажи..но роворю відразу..я в це не вірю...
#
Написал аноним
22 декабря 2012
0
Класна)) мало зараз таких як ти)
Олександра:
спс... я знаю..но не всі це помічають
#
Написал аноним
21 декабря 2012
+1
дуже гаряча)
Олександра:
ага опекти можу
#
Написал аноним
07 декабря 2012
+1
весела мілашка
Олександра:
ой ну прям Ахаха спс
#
Написал аноним
02 декабря 2012
+1
вредіна )))
Олександра:
да да да я така
#
Написал аноним
01 декабря 2012
+1
Я твой друг, и это, знаешь,
Очень важно для меня.
Ведь, такой как ты подруги
Не найти средь бела дня!
Ты как рыбка золотая,
Всем, кто рядом, повезло,
Будь же самою счастливой
Всем завистникам на зло!
Олександра:
спасібочки , дуже приємно
#
Написал аноним
14 ноября 2012
+1
Нереально Крута=)
Олександра:
спасібо
#
Написал аноним
14 ноября 2012
+1
.....забула зелений нажати.... ісправляюсь
Олександра:
от кумедна
#
Написал аноним
14 ноября 2012
+1
специфічна))))****поєднання протилежностей: ніжна і брутальна, сором"язлива і відверта, сильна і тендітна........
Олександра:
ну да я така і що поробиш
#
Написал аноним
14 ноября 2012
+1
так багато фото з іншим хлопцем.а як же Артур?
Олександра:
фото з іншими то вони друзі, а Артур він в мене один і він накращий , ми рідко бачимся , того так мало фоток , і не вже так важливі фото , для мене почуття важливіші ,а я його люблю
#
Написал аноним
14 ноября 2012
+1
харошенькааа*
Олександра:
спасібочки)
#
Написал аноним
14 ноября 2012
+1
любоу моя =*
Олександра:
я тебе люб*ю
#
Написал аноним
13 ноября 2012
nektome.blog
Олександра Янкова
Позитивные комментарии
Позитивные комментарии
Очень важно для меня.
Ведь, такой как ты подруги
Не найти средь бела дня!
Ты как рыбка золотая,
Всем, кто рядом, повезло,
Будь же самою счастливой
Всем завистникам на зло!