Новых комментариев: 0
  1. +1
    Білий і пушистий))))
    Вадим: хаха) мочіш)
    #
    Написал аноним
  2. +1
    спатки пора;)
    Вадим: Ще рано)
    #
    Написал аноним
  3. +1
    надобраніч))))))))))))))
    Вадим: :)
    солодких*
    #
    Написал аноним
  4. +1
    привіт))))))))
    Вадим: привіііііііііііііііііііііііііііііііііт))
    #
    Написал аноним
  5. 0
    а ти позитивна людина!=)))
    Вадим: інакше жити - важко ;)
    #
    Написал аноним
  6. 0
    а чого ти фотку Росоловської собі на стіну кінув?
    Вадим: Бо гарна дівчина вона ;)
    #
    Написал аноним
  7. 0
    так вапщє не прикольно(
    Вадим: А так?:)
    #
    Написал аноним
  8. 0
    я не поняла.. чьо хтось пише так як я??? Вадік, шо це за діла?
    Вадим: Ірусь, я не знаю, я теж замітив шо там є одна неточність:)
    #
    Написал аноним
  9. 0
    Вадііііііііік =)
    Вадим: Іриииииииинка :)
    #
    Написал аноним
  10. 0
    на даний момент маєш кохану дівчину?
    Вадим: та ладно?)
    #
    Написал аноним
  11. 0
    до першої нашої зустрічі думала що пафос і т.д..
    а насправді дуже хороша людина,простий...
    будь таким і надалі)
    Вадим: та ладно?)
    ну пасіба)
    #
    Написал аноним
  12. 0
    Вадимка рулить)))
    Вадим: пасіба)
    #
    Написал аноним
  13. 0
    аватар клаааасный:)
    Вадим: спасиииииибо:)
    #
    Написал аноним
  14. 0
    Привіт мармеладний)))
    Вадим: Прівєт шоколадна:)))
    #
    Написал аноним
  15. 0
    не дивись більше так на мене.
    Вадим: як?
    #
    Написал аноним
  16. -1
    куриш?
    Вадим: трохі)
    #
    Написал аноним
  17. -1
    ей толстий....туруруру)
    Вадим: оп оп оп)
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Вадим Гуров
  3. По рейтингу
  4. стр.3
стр.3