logo href
Анонимность вдохновляет на размещение подлинного контента!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [243]
Личный блог
Фотографии
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
дате
.
«
1
[2]
3
4
...
6
7
8
»
Новых комментариев:
0
+1
ти сімпатічний!
#
Написал аноним
17 июля 2012
+1
ти дуже смішний!!
Богдан:
Дякую!
#
Написал аноним
16 июля 2012
+1
Он принадлежал к тем хорошим людям, о которых легко забываешь, когда они рядом, но которых часто вспоминаешь, когда их нет.
Богдан:
^^
#
Написал аноним
23 июня 2012
+1
ти дивний чесно кажучи, але приємний
Богдан:
дякууууууууую!
#
Написал аноним
22 июня 2012
+1
лахматік))))
Богдан:
^^
#
Написал аноним
07 июня 2012
+1
ти супер ...))))
Богдан:
^^
#
Написал аноним
07 июня 2012
+1
якшо паралельно на питання то нашо тобі анонімка?
Богдан:
ну хай вискажуться ті хто прямо не може скаазати чи ще там щось)
#
Написал аноним
07 июня 2012
+1
а ти гарний)
Богдан:
БлЬоОоОоО.....
#
Написал аноним
05 июня 2012
+1
Не такій ти вже і красівий як всі кажуть...
Богдан:
ну то що я зроблю ,що кажуть..
#
Написал аноним
04 июня 2012
+1
Я тебе сьогодні бачила..)
ти такій хороший..)
Богдан:
хаха)
ти тож нічого!
#
Написал аноним
04 июня 2012
+1
Чьо ти ніколи ненапишеш дівчині перший
Богдан:
Пишу я перший !
Просто не всім....
#
Написал аноним
21 мая 2012
+1
ойой....а хто тобі ця анічка??
Богдан:
Подруга!*
#
Написал аноним
19 мая 2012
+1
ооууу.....анічка....)
Богдан:
Так!
#
Написал аноним
18 мая 2012
+1
як відносишся до ані савіэвської....?чого називаэш анічка?
Богдан:
Нормік!
Бо Анічкааааааа!!!!!!!
#
Написал аноним
18 мая 2012
+1
в тебе в друзях є якась настя гвоздецька хто вона тобі?ти з нею встрічяйвся?
Богдан:
Вона -Знайома.
Ні.
#
Написал аноним
17 мая 2012
+1
Чого ти майже завжди онлайн?
Богдан:
так покі виходить...літом зміниться..ситуація..!
#
Написал аноним
17 мая 2012
+1
розкажи декілька цікавих фактів про себе
Богдан:
чітай нище ...фактів вдосталь)
#
Написал аноним
13 мая 2012
+1
ти в яку школу ходиш
Богдан:
22!
#
Написал аноним
13 мая 2012
+1
в тебе сьодня випускний був?
Богдан:
Я 10-й клас!
#
Написал аноним
12 мая 2012
+1
хороший:*
Богдан:
*
#
Написал аноним
12 мая 2012
+1
я про тебе нічо майже не знаю...
хотіла спитати, чого ти такій відомий?
Богдан:
аххаха...невідомий я!
МисТер - Х!!!
#
Написал аноним
10 мая 2012
+1
Ти в реалі високої думки про себе.Будь папроще
Богдан:
Говорят: «Будь проще и люди к тебе потянутся». А я лучше останусь собой и посмотрю, кто останется рядом!
#
Написал аноним
29 апреля 2012
+1
ти де ????
Богдан:
на морі!
#
Написал аноним
20 апреля 2012
+1
Скільки тобі років\\?
Богдан:
17
#
Написал аноним
20 апреля 2012
+1
А хто тобі зараз подобається?
Богдан:
Хтось!
#
Написал аноним
20 апреля 2012
+1
ти сильно високої про себе думки...але іноді ти норм.
Богдан:
ясно ....спс^^
#
Написал аноним
20 апреля 2012
+1
"Почему те, кому мы нравимся, и те, кто нравится нам как правило разные люди?"-гарні слова!!!!
#
Написал аноним
19 марта 2012
+1
Які тобі дівчата подобаються?
Богдан:
Словами неможливо сказати"!
#
Написал аноним
18 марта 2012
+1
мені тож!!
Богдан:
ти в ЛС краще н апиши)
#
Написал аноним
18 марта 2012
+1
Люблю тебя)))))))))))))
Богдан:
пошутілі)*-*
#
Написал аноним
18 марта 2012
«
1
[2]
3
4
...
6
7
8
»
nektome.blog
Богдан Веремчук
По рейтингу
стр.2
стр.2
ти такій хороший..)
ти тож нічого!
Просто не всім....
Бо Анічкааааааа!!!!!!!
Ні.
хотіла спитати, чого ти такій відомий?
МисТер - Х!!!