logo href
Анонимность вдохновляет на размещение подлинного контента!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [243]
Личный блог
Фотографии
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
дате
.
«
1
2
[3]
4
5
6
7
8
»
Новых комментариев:
0
+1
а я не думала что ты такой....
Богдан:
якій Є!
#
Написал аноним
18 марта 2012
+1
братик самий хороший*
#
Написал аноним
14 марта 2012
+1
Ти хароший, позитивний,розумний,красивий хлопець!
Богдан:
О_о
#
Написал аноним
11 марта 2012
+1
тобі дійсно написати в вк?? шоб ти заснув)
Богдан:
так!
#
Написал аноним
09 марта 2012
+1
надобраніч.....солодких снів...всьо спи)))
Богдан:
угу!
#
Написал аноним
09 марта 2012
+1
надобраніч))))
Богдан:
Вконтакті!
#
Написал аноним
09 марта 2012
+1
а ти красивий)
#
Написал аноним
09 марта 2012
+1
тоже неплохо...кстате прекрасное фото))))
Богдан:
спасибо.жаль твое не могу увидить)думаю не хуже!
#
Написал аноним
09 марта 2012
0
тебе я бачу всі так люблять) всі дівчатка свою злість до тебе тут висказують ..і симпатію) слухай, так ти популярний чел)
Богдан:
помиляєшся!
ніхто мене не любить!
#
Написал аноним
10 февраля 2013
0
такого гусяру ше не бачила))))))))))
Богдан:
Дякую,Курочка!
#
Написал аноним
10 февраля 2013
0
шо в тебе за дибільні очкі на аві? о_О
Богдан:
круті очкі)))
#
Написал аноним
20 августа 2012
0
чмо страшне
Богдан:
Дякую!
#
Написал аноним
11 августа 2012
0
ти алєнь їбанутий!!!!!!!
Богдан:
Дякую!
#
Написал аноним
11 августа 2012
0
ты влюблён?
#
Написал аноним
11 августа 2012
0
є людина яка тобі зараз дуже близька?
Богдан:
Нету!
#
Написал аноним
08 августа 2012
0
ти дуже класний!!!!!)))))*
Богдан:
Дякую"!
#
Написал аноним
07 августа 2012
0
подобається хтось?
Богдан:
Можливо)
#
Написал аноним
07 августа 2012
0
ти хоч бурного секса
Богдан:
так ,тікі з тобой!!!
#
Написал аноним
27 июля 2012
0
Ти такій красивий ідіот!
Богдан:
Дякую!
#
Написал аноним
25 июля 2012
0
якщо буде кінець світу і тобі вже не буде що втрачати , що ти будеш робити ?
#
Написал аноним
16 июля 2012
0
хТО така юля п?
юля з?
і даша м?
#
Написал аноним
16 июля 2012
0
в тебе є дівчина?
Богдан:
а що є пропозиції?
#
Написал аноним
09 июля 2012
0
ти з луцка чи з рожищ??????????????????????????????????????????????
Богдан:
Луцьк
#
Написал аноним
09 июля 2012
0
http://cs303102.userapi.com/v303102011/12bd/sKg7IwTiJ18.jpg
ех:( жалко так:(
#
Написал аноним
09 июля 2012
0
є на даний момент дівчина чи симпатія?
#
Написал аноним
07 июля 2012
0
ти колись кохав по справжньому?
Богдан:
Можливоо..
#
Написал аноним
07 июля 2012
0
люблю..........
#
Написал аноним
07 июля 2012
0
які плани на літо?
Богдан:
Планів ніяких!
#
Написал аноним
06 июля 2012
0
ти п'єш???
Богдан:
нее!
#
Написал аноним
05 июля 2012
0
люблюююююююю
Богдан:
і я тебе !
#
Написал аноним
05 июля 2012
«
1
2
[3]
4
5
6
7
8
»
nektome.blog
Богдан Веремчук
По рейтингу
стр.3
стр.3
ніхто мене не любить!
юля з?
і даша м?
ех:( жалко так:(